Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek időn túli...

Volt már valakinek időn túli pozitív tesztje amiből baba lett? Csak akkor jött elő a vonal amikor megszáradt, de nem szürke hanem lila.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem látszódott, vártam eleget! Egy csík lett rajta, majd kimentem kocsit takarítani, mire visszaértem kidobni két csíkos lett! Most vagyok 12+4 hetes kismama, és minden rendben!
2011. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

:) gratulálok

Nekem ez fura mert az első terhességemmel azonnal látszódott, akkor is nemvárt előtt pár nappal csináltam. Viszont már 3 tesztet is csináltam és mind olyan lett, szóval nem hinném hogy a teszt a hibás.

2011. dec. 27. 22:29
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem, tudtam, hogy babát várok, ezért csináltam egy tesztet aznap reggel amikorra vártam a vérzésem. Totál negatív lett, ránéztem 2 óra múlva, akkor is negatív. Kidobtam. Estére sem jött meg, ezért kikukáztam a tesztet, és ott volt rajta nagyon halványan a 2. csík. Ez a halvány csíkocska most bent alszik az ágyikójában.
2011. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ilyenek a tesztek:


[link]


A felső a reggeli, alsó meg esti, 3 nappal nemvárt előtt.

2011. dec. 27. 22:44
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bizony pozitív. Gratula!

Az enyém még ilyen sem volt. Feltöltöttem ide a képet, 90 %-ban mindenki lenegatívozta.

2011. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

:) köszi

Úgy örülök neki, és nagyon meg vagyok lepődve mert a kisfiammal 5 hónapig próbálkoztunk, most meg elsőre sikerült :)

2011. dec. 27. 22:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, nekem is ilyen volt! Én is kettőt csináltam, nem hittem a szememnek!
2011. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ez tökéletes, az enyém is ilyen volt az elmaradt előtt 1 nappal. :)


20 hkm

2011. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2011. dec. 27. 23:22
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

A te tesztjeid pozitívak, viszont azt mindenkinek mondom,hogy az időntúli tesztek nem pozitívak. Azok mind negatívak, egytől egyig.

Az hogy mégis várandósak voltatok azt jelenti korán teszteltetek, vagy nem a legérzékenyebb teszttel, tehát a tesztetek elég szépet tévedett, amikor negatívnak értékelte az állapototokat :)

Sosem szabad időn túl előkaparni a teszteket, csak fájdalmat okoznak, ha még egy csíkot láttok rajta és közben nincs kisbaba a dologban. Majd a következő pár nap múlva kimutatja szépen, erősen :)

Gratulálok mindenkinek, neked is kérdező :)

2011. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!