Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő segíthet a teherbeesé...

Anaztáz kérdése:

Méhpempő segíthet a teherbeesésben? Lehet tőle hízni? Milyen az íze? Kérlek titeket írjatok nekem!

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 17:19
1 2
 1/11 zkriszti3 ***** válasza:
Az íze számomra nagyon jó. A párom vörösbort ivott , ez segítette a teherbeesést már a következő hónapban. 2,5 év próbálkozás után.
2011. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én tablettában szedtem, nyilván ennek nincs olyan hatása... Bár nálunk apagondok vannak,ő is szedte, de eddig nincs eredmény.


Első válaszolótól kérdezem: férjed mennyi vörösbort ivott? Minden nap egy pohárral, vagy hogy?

2011. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem segített. Closti mellé szedtem, mert nagyon vékony szokott lenni a méhnyálkahártyám. Másfél év próbálkozás után jöttek össze az ikrek. Az íze szerintem rettenetes, ha magában eszed. Nagyon savanyú, és mivel a nyelv alatt kell tartogatni, jobb mézzel keverve fogyasztani. Azt hallottam, hogy lehet tőle hízni, de nem tudom, igaz-e. Én enélkül is hízok. :(
2011. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem segített. Egy hónapig szedtem, abban a hónapban nem, de a következőben terhes lettem. Én hiszek benne. Az íze nem jó, de hozzászoktam. Nem ízlelgettem. 5 percig a nyelvem alatt tartottam, majd egy pici mézet ettem utána, hogy ne érezzem az utóízét.

2011. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem híztam tőle semmit.
2011. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 zkriszti3 ***** válasza:
Borból párom 1 kispohárral ivott meg minden nap.
2011. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a foreverest, Royal Jelly név alatt kapod meg. Isteni finom és már sokaknak segített. Nem tudom, nálunk közrejátszott vagy sem, de már a harmadik gyerekünk fogant meg elsőre. :-)
2011. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem segített :(

40 napos kúrát csináltam végig, ennek már 3 hónapja, de még semmi, sőt, az elmúlt 2 hónapban peteérésem sincs :(((

2011. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most kezdtem el szedni, mert 2. babát szeretnénk. Az egyik barátomnak 1 hónap alatt sikerült a baba! Nagy reményeket fűzök hozzá! Az íze savanyú és egy csomó nyál termelődik a szádba ha bekapod, a nyelv alá kell tenni és én 5 percig ott tartom, majd a sok nyálat és talán a pempő maradék részét lenyelem. Remélem segít, majd megírom! Azt hallottam, hogy a ciklus első napjától kell szedni, én most a 9. napon kezdtem...majd meglátjuk :)
2012. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Utolsó vagyok! Írtam, hogy megírom, ha segít. Nem az első hónap szedés után, hanem ezt követően egy hó pihi, majd megint egy hó szedés, és most sikerült!!!Szóval segít!!!Legalábbis azt gondolom! Jó próbálgatást mindenkinek! A 3. babánál is bevetjük majd :)
2012. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!