Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mondjuk egy évben egyszer...

Ha mondjuk egy évben egyszer van menstruációm a méhpempő segíthet a teherbeesésben? Hormonális okok miatt nem jön meg.

Figyelt kérdés
Sok jót olvastam a mpempőről de úgy gondolom csak azoknak segít akiknek rendszertelen a vérzésük dehát nem ennyire.
2011. febr. 25. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább orvoshoz fordulj a problémáddal.

Elég szélsőséges eset a tiéd. Nem hiszem, hogy sok ember tudna neked bármiféle hasznos tanácsot adni.

2011. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs menstruáció, nincs peteérés, ha nincs peteérés, nincs terhesség. Sem méhpempővel, sem anélkül.

Hormonkezelés kell.

EMELLETT (szigorúan mellette, nem helyette) próbáld ki az Aviva tornát.

2011. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:

Ha egy évben egyszer van menzeszed, akkor az orvos tud segíteni!


Nem is értem miért ide írogatsz, ha ilyen komoly gondjaid vannak!

2011. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mondjuk azért mert már egy csomót jártam orvosokhoz, mágán úton is rengeteg pénzt otthagytam és semmi. A méhpempőről pedig hallottam de én is úgy gondolom, hogy ez rám nem vonatkozik.
2011. febr. 25. 12:55
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Leirom neked az en törtenetemet röviden, ha gondolod kiprobalod, amit nekem javasoltak (egyebkent nekem bejött).

Miutan en is ilyen problemakkal küzködtem es tul voltam gyogyszeres hormonalis es egyeb homeopatias kezeleseken, amik sikeresek voltak, de csak addig, amig tartott a kezeles, utana visszatert az eredeti allapot. Vagyis, hogy nincs ciklus amig nincs következö gyogyszer, stb. Baratnömek a ferje problemaibol kifolyolag, lombik modszerrel szerettek volna babat vallalni es az ahoz tartozo hormonalis kezelessel kapcsolatban nagyon fontos volt neki, hogy pontos ciklusok alljanak be. A nögyogyasza javasolta neki, hogy a ciklusa elsö 14 napjan igyon reggel es este kb. 1 dl cickafarkfü teat. Gondoltam kiprobalom en is, mivel nekem nem volt gyakorlatilag ciklusom, egyszerüen vettem egy csomaggal es elkezdtem aznap inni. Lass csodat kb 30 napra ra megjött. Minden honapban igy tettem es kb fel evre ra teherbe estem (en sem hittem el, mikor a tesztre neztem). A terhessegem alatt sem volt semmilyen problemam, pedig nagyon feltem, hogy hormonalis problemaim lehetnek ha abbahagyom, mert terhesseg idejen nem szabad inni, de az mar a következö fejezet:) Szerintem egy probat meger es ha nekem bevalt, talan rajtad is segit. Ha ugyis orvostol orvosig jarsz, ezt mar igazan nem kerül semmibe kiprobalnod. Remelem rajtad is segit.

2011. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!