Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedett már norcolut...

Aki szedett már norcolut tablettát, hogy megjöjjön a menstruációja, mikor jött meg neki? Még a gyógyszer szedése alatt vagy utána?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy végre terhes vagyok, 3 hétig késett. Elmentem orvoshoz, mert a tesztjeim negatívak lettek. A doki uh.-on nem látott semmit és ezt írta fel, hogy megjöjjön. De mi van akkor ha mégis terhes vagyok csak még nem lehetett kimutatni se tesztel se ultrahangon nem lehetett látni? Nem lehet baja a babának ettől a gyógyszertől?
2009. máj. 21. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet baja, de jobb nem teherbeesni mellette.A gyógyszer szedése után(10 NAP) a 3.napon jelentkezett vérzés . Nemtúl sok de volt .Végezz el még egy tesztet mielőtt kezdenéd a norcolutot.28. naora mindíg jelentkezett vérzés .Az utolsónál 1 napos volt a menstruáció.November 19.-én volt utoljára azaz 1 napos.December 18-21 között fogant a picikém. r endszertelen menstruáció miatt nem annyi hetes amennyi a vérzéskimaradás miatt lenne.4.héten + terhességi teszt.A lényeg, tesztelj egyet. Minden jót!
2009. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok !Terhesség alatt NEM SZEDHETŐ a tabletta!Ez biztos!
2009. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Igazából már beszedtem, mert teljes mértékben megbízom az orvosomban, de most bujkál bennem az az érzés mi van ha még is az vagyok. 5 napig kellett szednem 2x2 szemet és szerda reggel vettem be az utolsót. Mert még mindig vannak terhességi tüneteim (hányinger, hányás, fehér folyás, szédülés). Nagyon félek.
2009. máj. 21. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolsó szem bevétele után 3 napra jött meg. 3 hónap nem menstruáltam és ezért kellett feliratnom. utána is előfordult többször, hogy nem jött meg hónapokig, előtte lindynette 30 at szedtem most trinordiolt és mégis rendszertelen a vérzésem, sőt ritkák, amikor nem szedtem tablettát akkoris az volt, 23 éves vagyok 14 éves koromtól vérzek, nem tudom hogy lehetne beállitani, de úgy tűnik megint egy lwevél norculotot kéne szednem, mégcsak ultrahangra se küldött el a doki se laborba, csak megvizsgált simán, és egyből megmondta h nem vagyok terhes, pedig még terhességi tüneteim is voltak (kimaradt vérzés, nagy étvágy, émelygés, fáradákonyság, hangulatingadozás, pisilési inger, hőemelkedés, csak épp nem híztam hanem nyuzottabb lettem, és még uborkát is uzabáltam, nagyon fwszülő és növő mellek) tényleg negatív lett utána a tezstem, de akkoris körültekintőbbnek kellett volna lennie és biztosra mennie. mégcsak egy egészségügyi kaparást sem ajánlott vagy teljes körü kivizsgálásra sem utalt be, vagy kezelés bármi, meg sek érdezte akarok e gyereket. sőt olyan bogyót szedek, ami előtt az emlőimet is meg kellett ovlna vizsgálnia, de nem tette, depressziós vagyok, és mi nem szedhetjük a drazsét, ezt a tájékoztatóban olvastam, és mégis felírta a doki, meg sem kérdezett van e valami panaszom, mai miatt nem szedhetem.
2009. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is attól féltem, mi van ha terhes vagyok, és nem mertem bevenni addig a bogyót, nem szedhető terhesség alatt, csak úgy szabad szedni, ha a terhesség lehetőségét totálisan kizárták, és nincso lyan betegséged ami miatt esetleg nem szedhetnéd, vagy esetleg más gyógyszereket nem fogyasztasz amivel együtt nem kombinálható. csakis orvosi utasításra és felügyelet mellett szabad szedni. Mondjuk vény nélkül úgysem lehet kapni a patikákban. előző író

23/L

2009. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!