Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismeritek ezt a tablettát?...

Ismeritek ezt a tablettát? Férfi meddőségre is ajánlják, én most rendeltem, gondoltam hátha érdekel Benneteket is!

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 30. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék egy-két véleményre...
2011. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem merném adni a férjemnek, nem tudom tényleg biztonságos-e.

inkább a füves emberben bíznék, róla jókat hallani.


De a kérdésedre a válaszom. nem ismerem, nem hallottam még róla

2012. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ezt a terméket nem értékelte a Gyógyszer és Élelmiszerügyi Hatóság."

nézd, ez a lap legalján az apróbetűs rész


Olvasd majd el, hogy mik az összetevők.

azért drukkolok, hogy hasson!!!

2012. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elolvastam az összetevőket, elsősorban külföldi (német) oldalakon és fórumokon böngésztem utána, ott nagyon sok a pozitív tapasztalat, beszéltem a németországi forgalmazóval is, ők irányítottak át a magyarhoz.

Összetevői alapján tényleg természetes: fahéj, gyömbér, cink, ginzeng stb. stb.

Baja nem lehet tőle a férjemnek úgy gondolom, főleg, hogy már annyi mindent megetettem és beszedettem vele:)

Kipróbáljuk, veszett már több is mohácsnál, egészségkárosító hatása nem hiszem, hogy lenne, mert külföldön már elég régóta kapni, csak itthon az ogyi nem engedi forgalmazni (de véleményem szerint emögött a gyógyszerlobbi és egyes nagyemberek érdekei is meghúzódhatnak)


BÚÉK mindenkinek!

2012. jan. 2. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan igazad van, nálunk elég nehezen mennek ezek a dolgok :S


mindent bele, drukkolok, h a 2012 a ti évetek legyen!

BÚÉK! :)

2012. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ma hozta a posta, úgyhogy hajrá, majd megírom a tapasztalatokat:)

Már van egy 1 éves kislányunk, ő lombikkal fogant, kistesót szeretnénk spontán összehozni, hát majd kiderül:)

2012. jan. 2. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még róla, de nagyon érdekel! :) Nagyon várom a beszámolótokat, hogy hatott-e. :)

Remélem, segít! :)

2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondom. Ez egy fantasztikus szer!!! Én külföldön élek a párommal, és sajnos a cefetrossz spermaképe miatt(2millió/ml) egy évig nem tudtam teherbeesni. Utána elkezdtük a Volume500-as kezelést, adtam mellé neki napi 1000mg C-vitamint+ omega3-at, plussz fehérjében gazdag étrenddel egészítettük ki a történetet, és láss csodát 3 hónap múlva 8,5millió/ml lett a spermaszám és általánosan véve is sokat javult a spermakép. A doki azt mondta, csak így tovább!!! Természetesen ez a szám még mindig nagyon kevés egy spontán teherbeeséshez, de hiszem és tudom, hogy a 8,5millióból néhány hónap múlva 20-30milliót csinálunk, és akkor irány a babaprojekt! Ezek után eszembe sem jut a lombik, főként, hogy ártalmas az anyai szervezetre, ill. 4x-5x nagyobb eséllyel fogan a lombikban beteg baba mint természetes úton (hallgasd végig dr. Czeizel Endre vmelyik előadását erről a videoklinikán, igazat fogsz adni nekem!). Mindenkinek sikeres kiskatonaszaporítást, zökkenőmentes babavárást és egészséges kisbabát kivánok!
2012. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!