Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek benneteket adjatok...

Kérlek benneteket adjatok tanácsokat, mit kellene szednem E - vitamin stb. ami hatásos?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A Segítségeteket szeretném kérni! Egyszer ittam csak málnalevélteát, de szinte hányingerem van tőle, és nem szeretném tovább inni. Lehet,h az íze végett nem bírom. Mit tudnátok ajánlani a gyors és eredményes teherbeeséshez?? ( A teákon kívül) Tegnap megjött a mensim , szóval nem sikerült a baba :( Pedig minden kétnaponta együtt voltunk a párommal. ÉS valószínű,h pé is volt mert érzékeny volt a a baloldali petefészkem több mint egy héten keresztül.
2010. máj. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem tom mi segít teherbe esni, de a málnalevél tea biztos nem. Azt majd csak a terhesség utolsó hónapjában kell inni, hogy könnyebben tágulj a szülésnél. Viszont próbálkozás alatt s a terhesség elején Folsavat illik szedni, különböző rendellenességek elkerülése végett.
2010. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen kezdd el vezetni a hődet a cilkus.hu-n vagy bárhol, nagyon jól belövi a rendszer a termékeny napjaidat a hőd alapján.
2010. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anionos betét? Csak ajánlani tudom, de ne azt vedd meg, amit boltban lehet kapni, az közel sincs olyan jó, mint amit az eladóktól tudsz megvenni. Olyan emberek, mint az oriflame-esek. Tényleg csak ajánlani tudom, nagyon nagyon jó!
2010. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Használj ovulációs tesztet, akkor biztosra tudod, hogy mikor van peteérésed.

Habár, ha jókor jó időben vagytok együtt a pároddal is csak 30% az esélye hogy baba lesz belőle.


Én a Premens (barátcserjét tartalmaz) tablettát kezdtem szedni, mert a nyálkahártyám nem tud kellőképpen megvastagodni és így a baba sem tud beágyazódni. Kétszer halvány pozitív tesztem is volt és utána több nap késéssel megjött.

A barátcserjéről ezen az oldalon olvastam, nézz utána.


Sok sikert a babához!

2010. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!