Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Megjött de...

Lehetek terhes? Megjött de elég furcsán.

Figyelt kérdés

28.-ára nem vártam. 25.-én este volt egy csepp barnám. 26-27.-én kicsit több volt mint egy csepp de nem mondhato mensinek, de volt már azért vér szerű is.


28.-án és 29.-én olyan enyhe mensinek mondhatnám, ma meg már ismét barna és alig ha van valami.

Görcsölni nem görcsöltem néha éreztem enyhe mensis fájdalmat, meg a bal petefészkem szurkált. Cicim néha fájt.

Ma csak csináltam egy tesztet nem első pisiből, és interneten vásárolt teszt volt egy csik és időn belül, halványan fotón nem is látszana, de látom a 2. csikot.


Most vajon mi lehet? A teszt lenne rossz?


2011. dec. 30. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én első tesztem is olyan volt hogy lefényképezve nem látszik:) Ha elmúlt már a "vérzésed" és nem görcsölsz, akkor szerintem minden rendben van! Szoktak a kis-mamik az utolsó nem várt napján vérezgetni, mert leválhat egy kis nyálkahártya, és a szervezet "emlékszik" rá hogy most van a menszi napja! Ezért is érzik azt az érzést hogy mindjárt megjön! 1-2 nap múlva új teszt, és ha erősödik, akkor minden rendben van!

Boldog új évet kívánok neked!

Üdv: 6hkm

2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pozitív ritkán téves. Simán lehet baba a dologban a leírásod alapján (barátnőmnek is megjött ugyanígy). A második csík nálunk is halvány volt. Holnap reggel tesztelj egy újat.
2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok a biztatást.


Amit még elfelejtettem leírni és fontos tényező gondolom a hőm. Eléggé le is esett, bár ma megint 3 tizedet felment most hogy már alig van meg. Illetve 25. nap is csináltam tesztet és nega lett akkor. Becsatolom a görbim:


[link]

2011. dec. 30. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem vagy terhes, ilyenkor a hőnek a te esetedben 36,8 vagy a fölött kell lennie, nálad egyértelmű a hőleesés. Ha mégis, az csoda lenne:)
2011. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Igen én is így gondolom :( de majd jön a köv. hónapban. Holnap azért tesztelek egyet reggel és akkor kiderül majd.


Előre is Boldog új évet! :)

2011. dec. 30. 22:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet másik fajtával Romed-el és az nega lett!


Boldog Új Évet Mindenkinek!

2011. dec. 31. 08:48
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez a mai hőm. és nem értem azért tegnap miért lett haványan pozi?


Előző hónapban is biokémiai terhességem volt :(

Azon is gondolkodom hogy esetleg késői pé-lett volna és hogy beágyazódásos vérzés lett volna....vagy nem is ahhoz túl hosszú volt a mensi. Hát nem tudom. Majd kiderül. De persze úgy fogom fel hogy ez a mensi volt (már mincs semmi amúgy).

2011. dec. 31. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!