Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszeszem megjött időben,...

A menszeszem megjött időben, de csak 2 napig tartott, és nagyon barnás :S a hamradiknapban már csak foltos volt a vérzés :S Nem védekeztünk! Lehetek terhes? (kivánom az ételeket, habár mikor menszeszem van mindig kivánós vagyok)

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, de tesztelj!

A tünetek később kellene jelentkezzenek, szerintem azt csak odaképzeled, ettől függetlenül lehet baba a dologban.

2011. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan akinek terhessége ellenére is megjön picit, én ugyanebbe a cipiben voltam, két hónapos vagyok jelenleg :) Nem vér volt, inkább pecsételés, de mikor görcsölgetett volt tiszta piros szín is.
2011. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is igy lettem terhes. megjött de furi volt csak 3 napig tartott 4 helyett, sokkal kevesebb volt és nem voltak görcseim. én betudtam annak h felfáztam, megfáztam... eszembe se jutott a baba! aztán azt mondták ismerősők a szokottnál is hisztisebb vagyok csináljak tesztet! kiröhögtem öket de csináltam. természetessen pozitív!
2011. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek akkor persze hogy lehetsz terhes.
2011. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most vagyok a 3 napon!megint van barna vérzés,pecsétes!de nekem -56 napig szokott tartani.tegnap már teljesen elmúlt,most megint pecsétes barna vérzés! Mi ez ??
2011. nov. 21. 12:58
 6/8 A kérdező kommentje:
*5-6 napig szokott tartani a menszeszem,a 2 nap után elmúlt( de az első 2 napban gyenge vérzés,barna szinű) és most pedig barna foltos vérzés :S
2011. nov. 21. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

ha nem rendesen van meg a havid, akkor mondom, hogy lehet emlékező vérzés....ha baba van a dologban.

csinálj tesztet!

vagy pedig stresszes vagy, és még nem jött meg rendesen!

2011. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia.énis pont ebben a cipöben járok. 11 napot késett a mensim és tegnapelött megjött de ma elmult. 5 nap helyett 2 volt. mi lett veled ?
2011. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!