Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston mellett teherbeesésn...

Duphaston mellett teherbeesésnek akadálya-e a késői ovu?

Figyelt kérdés
Duphastont kell szednem a ciklusom 15-25 napjáig. Most a 17. napon vagyok, szurkál a petefészkem azt hiszem (érzésem szerint) még csak most lesz meg a peteérés ill. a tüszőrepedés. A duphaston szedése, így hogy nem a peteérés UTÁN kezdtem el, nem akadályozza a teherbeesést?
2011. dec. 30. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem szabadna, legalábbis az én orvosom azt mondta, hogy ha elhagyod a gyógyszert és terhes vagy akkor nem jön meg úgysem. Sőt ő azt mondta, hogy nagyobb az esély a teherbeesésre, de nekünk még nem sikerült, igaz, hogy csak most próbálkozunk 4. hónapja, remélem, hogy most nem jön meg! Neked mire irták? Énis igy szedem csak annyi, hogy nekem most már csökkentette a napi 2-tőt 1-re.
2012. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Closti mellé kaptam. Én is 1et szedek 15-25 napig.
2012. jan. 2. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt kaptam egyenlőre, mert a fogi tabletta után nem jött meg sokáig és már most a 7. ciklus, hogy szedem, még egy hónap a mostani után és ha nem fog sikerülni a baba akkor azt mondta a doki, hogy ir mást. (cisztáin vannak, vagyis remélem, hogy csak voltak)
2012. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem mihamarabb babásak leszünk! Fog.gátló után nekem is volt egy 54 napos ciklusom, megjött magától, de utána én is cisztás voltam. Elküldtek vérvételre, uh-ra vv eredmények után kaptam a clostit, duphastont. Szorítok neked!
2012. jan. 3. 07:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát a 58 nap az nem is olyan rossz nekem több min 4 hónap is nem volt meg és csak szuri után volt, de fogamzásgátló tabletta előtt is hol volt hol nem. Azért most remélem sikerül mindkettőnknek! Szoritok viszont!
2012. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hű négy hónap, én már 54 napnál is féltem mi a fanc lehet... remélem a gyógyszerek segítenek mindkettőnknek, majd írd ám meg, ha pozit tesztelsz ;)
2012. jan. 3. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Okvetlen megirom ha + lesz, én lennék a legboldogabb. Gondolom szintúgy!
2012. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na sajna nekünk ez a hónap sem sikerült. Voltam egy másik dokinál kaptam másik gyógyszereket és megbiztatott, hogy az előző doki duphastonja nem volt megfelelő, egy hónap mulva kell visszamennem, uh-ra!
2012. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekünk se sikerült :( Duphaston abbahagyása után 5. 6. napon barnáztam, 6. nap végére megjött rendesen :( De talán ez a hónap sikeres lesz!!! Drukkolok neked is ;)
2012. jan. 21. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
lett baba vegul ??
2016. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!