Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben honnan számolok?

Ilyen esetben honnan számolok?

Figyelt kérdés

Ha mindig a hó ugyan azon napján jött meg a menstruációm,tehát 31 naposak a ciklusaim,de az utolsó pár hónapban több napot ingázott akkor ehhez képest kéne számolnom az ovut vagy a normális 31 naphoz?

Egyébként mindig rendszeres menstruációm volt!

Köszönöm a segítséget!


2012. jan. 2. 00:05
 1/5 A kérdező kommentje:
válaszolna nekem valaki?
2012. jan. 2. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindig az aktuális hónap ciklusához, pl. 10-én jött meg, akkor ahhoz képest 14 nap, tehát 24-e. Van egy tök jó oldal, a ciklus.hu, nézd meg, ott van ilyen ovuláció számítás is, és lehet regisztrálni a menzeszeket.
2012. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ovut nehéz így belőni, próbálj hőgörbét vezetni, vagy használj ovu tesztet.
2012. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grófházy ***** válasza:

az ovuláció a KÖVETKEZŐ ciklustól VISSZASZÁMOLVA a 14. napon van,tehát ha 31 naposak a ciklusaid,akkor 31-14=17 tehát a 17.napon várható!Ezt így nehéz belőni ha ingázott.Ez a számolás 31 napos esetán mérvadó.

Ovulációs tesztet próbáltál már?

Az sokkal biztosabb mint itt vaktában találgatni.

az,hogy az első naptól számított 14.napon van,az csak azon szerencsés nőtársainknál mérvadó,akiknek rendszeres 28 napos ciklusai vannak!!!!

2012. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ingázásnál tényleg nehéz eltalálni. De az igaz, hogy nem a menstruációt követi 14 nap múlva ovuláció, hanem fordítva. Így én is csak azt tudom tanácsolni, hogy vezess hőgörbét, vagy használj ovutesztet. Az utóbbi annyiban jobb, hogy előre jelzi, hogy lesz, míg az utóbbinál csak utána lehet megmondani, hogy volt.
2012. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!