Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

mensi dec 21-töl 26-ig tartott

5 napos

28 napos ciklus

termékeny napjaimon próbáltam/ próbálok együtt lenni a férjemmel. mikor csináljak tesztet? /terhességi/ kövi mensi elött pár nappal 20 .ka fele?

olyan soká van az még elöbb nem mutatná ki a babót?


2012. jan. 2. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nemvárt elott de inkább nemvárt napján.én is alig bírom kivárni:)

2012. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
türelmetlen vagyok már ma vennék egyett.........
2012. jan. 2. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megvárnám a kimaradt menstruáció 1. vagy 2. napját.

Én most pozitívat teszteltem, de úgy, hogy december 28-án kellett volna megjönnie. Dec. 27. este negatív teszt, dec. 29. (!) reggel negatív teszt, dec. 30. (!) reggel negatív teszt, december 31. délután pozitív teszt.

Ekkorra kezdett el termelődni a hcg, hogy kimutatható legyen. December 29-én volt egy nagyon pici rózsaszínes folyás, ezek szerint az a beágyazódás lehetett. (Már kezdtem elszomorodni, hogy megjön.)

2012. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma vettemG ravida vitamint a mai naptól elkezdem szedni és remélem hamar itt lesz a mensi ideje hogy ne jöjjön meg...
2012. jan. 2. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Változó hogy kinek mikor lesz annnyi a hcg a szervezetében ,amit a teszt is kimutat.Nekem ovu utáni 10.napon este lett pozitív a tesztem.(10es érzékenységű a vateráról)

9hkm:)

2012. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nov 28-án volt meg utoljára.26-29 napos ciklus.ma már a 36.napnál tartok,még semmi.tesztet vaterán rendeltem.jók azok?
2012. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam mensi dec 6-11-ig! Együtt voltunk 15,17,18,20-án,nem várt dolog jan.3! Az tegnap volt! 30-án már nem tudtam várni,vettem egy tesztet,megcsináltam,de csak kíváncsiságból,persze negatív lett! Ma 4-e,még nem jött meg! Akartam tesztet csinálni,de inkább majd holnap! :) Eddig alig bírtam kivárni a 30-át,de picit rosszul érintett a negatív,így most biztosra megyek,majd holnap tesztelek,és már alig várom! :) Hozzá teszem barátnőmék mindig védekeztek,és egyszer úgy döntöttek,most nem.legyen baba! Egy hét múlva elment tesztet venni,megcsinálta,pozitív,nyáron lesz 12 éves a lánya! Hihetetlen,de ilyen is van! :)
2012. jan. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!