Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 31től január 4-ig...

December 31től január 4-ig vannak a termékeny napjaim és 3-án van az ovum! Mindennap együtt vagyok a párommal akkor van esélye, hogy sikerül ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nem ajánlatos igazából minden nap együtt lenni...mert nincs ideje a "hasznos" katonáknak újra termelődni, így lehet csökken az esély. De annyi mindent hallani...döntsd el te illetve ti.

Mi pl 2 naponta próbálunk inkább ilyenkor...

sok sikertrt

2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na mintha én kérdeztem volna detto...

mi 2 naponta vagyunk együtt kiderül offolok ird meg mi lett az eredmény én is megírom izguljunk együtt

2012. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá, de csak minden második nap legyetek együtt! A spermáknak is jobb, és 48 óráig így is életképesek!
2012. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi minden nap együtt voltunk és lett 1 pozi tesztem :) Sok sikert!Drukk!
2012. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a mindennapos szex esetén csökkenne a teherbeesés esélye, akkor be lehetne vetni fogamzásgátló eszközként - bizonyos hibaszázalék feltüntetésével, lásd megszakításos módszer.


Mégsem hallottam még senkitől, hogy ezt ajánlotta volna.


Úgyhogy szerintem legyetek együtt ahogy jól esik!

2012. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!