Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék teherbe esni! Az...

Szeretnék teherbe esni! Az első hónap, hogy próbálkozunk! A termékenység kalkulátor szerint 25-től 30-ig vagyok termékeny. Minden nap legyünk együtt a párommal, vagy 2 naponta? Vagy amikor jólesik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Tanácsosabb 2 naponta, mert gyakori korai vetélési ok az, hogy éretlen sperma termékenyíti meg a petesejtet.

2-3 naponként lenne jó, de akkor nagyon be kéne lőni a termékeny időszakodat.

2009. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért ne ess kétségbe ha nem jön egyből össze!!! Mi már 2 és fél éve próbálkozunk:((
2009. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Majd meglátjuk hogy alakítjuk a napokat! A termékeny napokon kívül nem is érdemes próbálkozni? 19-én múlt el a mensim, azóta már 1 szer tegnap együtt voltunk védekezés nélkül. Ezek szerint abból még nem lesz baba.
2009. nov. 22. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogynem, főleg előtte megéri próbálkozni. A hímivarsejt akár 8 napig is eléldegél a nőben, míg végre megtermékenyítheti. :)
2009. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy ne görcsölj rajta. Csináljátok mikor csak jól esik, és ha jönnie kell a babónak jönni fog!
2009. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem jönni szeretne a baba, igazán jó hír lenne karácsonyra!
2009. nov. 22. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk sikerült beletalálnunk a termékeny napokba. Elsőre sikerült a baba:))))
2009. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia Én is egy picurka karácsonyi ajándékra hajtok :),Nekem 3 naponta mondta az orvos,ha ez segít,de ha tényleg igaz a 8 napos életképesség...Szorítok magunknak
2009. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!