Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Merckformin tablettát...

Fontos! Merckformin tablettát lehet együtt szedni az Elevit vitaminnal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

TUDNIVALÓK A MERCKFORMIN 500 mg FILMTABLETTA SZEDÉSE ELŐTT


Ne vegye be a filmtablettát, ha:


* terhes vagy szoptat.

Gondolom várandós vagy, azért szeded!

2012. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, én szedtem a merckoformint 12. hétig, utána elhagytam, és mellette folyamatosan ment az elevit. Semmi gondot nem okozott. Előző: a pcos-es kismamák 12 hétig szedik általában, addig fontos, utána kell elhagyni, mert jelentősen növeli a toxémia kockázatát. De ha terhes vagy, mondd a nőgyógyásznak, hogy szeded, nekem pl csökkenteni kellett, 2x1-ről, 2Xfélre. :)


Üdv,

21 hkm :)

2012. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem vagyok terhes, a merckformint azért szedem, hogy tegye rendbe a ciklusom. Az Elevitet pedig cask gondoltam elkezdem szedni mert nagyon sok vitamin van benne. És így a téli időben gondoltam, nem árthat. Ez úgyis csak vitamin,nem?
2012. jan. 2. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ugyanaz mint a többi multivitamin, de a vitaminok mennyisége más benne, ha nem tervezel terhességet, akkor jobb a sima multivitamin, esetleg béres csepp.
2012. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Ha nem vagy terhes, és nem is tervezed, jobb ha már vitamint szedsz!
2012. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De tervezem a terhességet,nagyon is! Már másfél éve várunka babára. Most elmentem egy csomó vizsgálatra, kiderült, hogy igazából semmi komoly bajom nincs. A dokim ezt a gyógyszert írta fel, a Merckformint, hogy a ciklusom rendeződjön. És gondoltam mellé elkezdem szedni az Elevitet!
2012. jan. 2. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor persze, szedd, és sok sikert a babához! :)
2012. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó:) Nagyon remélem hogy összejön a baba mert nagyon szeretnénk már a férjem is és én is!
2012. jan. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!