Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát akarunk kávét lehet...

Ha babát akarunk kávét lehet inni? Nemcsokkenti a teherbeesés lehetoségét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A túlzott kávé fogyasztás amúgy sem egészséges, de ha nem viszed túlzásba semmi baj nincs belőle,nincs rá befolyással!
2012. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
0n nem iszom feketekávét,csak 3in1 eset, vagy tejeskávét, sok tejjel, abbol naponta 3-4-5.A soknak számít? Az nemcsokkentheti ugye?
2012. jan. 2. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem! Én is kávéimádó vagyok, napi 3-at ittam. Elsőre terhes lettem. Utána napi kettőt engedélyezett a doki is.
2012. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 3-4 rendes kávét ittam meg azidőtájt, amikor összejött a baba. Amikor lett pozi tesztem, lecsökkentettem napi 1-re, és később (6-7 hét)a kávétól annyira kezdtem undorodni, hogy a szagát sem bírtam, így most semmi kávét nem iszom.
2012. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszike, ez kicsit megnyugtat, mert imdoma kávét, és azzal ilyesztgettek a ismeroseim h nemjo ha kavét iszok ha babát akarunk biztos azert nemjon ossze, májusota probállkozunk
2012. jan. 2. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:

2-3 kávét ittam naponta terhesség előtt. Aztán amikor megtörtént a csoda már a szagától is hánytam. Egész terhesség alatt nem kávéztam.

Viszont szülés után pár nappal már megőrültem egy kávéért, mint akinek elvonási tünetei vannak.

2012. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, ha kávézol, akkor ne 3in1-et igyál, mert az tele van tartósítószerrel. Rendes kávét igyál.

Én napi 4 kávét ittam, 1 hete teszteltem pozitívat.

Most már csak kettőt iszom. :)

2012. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én si kávéztam, napi kettőt ittam. Aztán terhes lettem, s kb. a 6-7. héttől már nem kívántam.
2012. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!