Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyógynövény teákat...

Milyen gyógynövény teákat ittatok a teherbeesés elősegítésére? Hogyan, mennyit, mikor kell inni, hol lehet kapni, valóban használ?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Én palástfüvet kezdtem inni a babatervezés előtt 2 hónappal.

Minden nap este egy fél literes adagot.

Gyógyszertárban kértem, kaptam.

Hogy segített e?

Ha a tea számlájára írható, hogy első hónapban összejött a kicsi, akkor igen :)

2011. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak palástfüvet? Valahol olvastam, hogy ciklus első felében ezt, a második felében azt... nem vagyok képben a gyógynövényekkel. Te egész ciklus alatt palástfüvet ittál?

Köszönöm a választ!

2011. márc. 12. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak azt. Sem cickafarkot, se mást... mivel nem akartam belekeveredni abba, melyiket mikor. Tudom, hogy a cickafark teát csak peteérésig lehet, inkább bele sem vágtam, nehogy bezavarjon.
2011. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a palástfűteát egyszer próbáltam és nekem bekavart. Amikor megjött nem is éreztem egyáltalán, hogy menstruálnék és azt hittem ez valami más és nem mensi...valamint még mensi után is több napig fent volt magasan a hőm, így azt hittem babát várok...aztán jött a pofára esés, hogy mégsem. Én azóta semmit nem iszok és nem szedek semmit, a baba ezek nélkül is jönni fog, ha akar!
2011. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát aki még nincs annak akarata sincs sajnos, de köszönöm a te tapasztalatodat is!
2011. márc. 12. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok? Dokinál voltál? Csak azért kérdezem, mert most pl. az egyik barátnőmnél derült, hogy ki, hogy nem elég vastag a nyálkahártyája és valószínűleg azért nem tudott megtapadni a baba. Nagy dózisban kellett szednie E vitamint, a 2. hónapban már terhes lett. A másiknak kiderült,hogy el van záródva mindkét petevezetéke. Átfújták és rá egy hónapra terhes lett.

Szóval érdemes ezeket előtte kideríteni, lehet, hogy "könnyebben" orvosolható a probléma, mint gondolnád!

2011. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapig ittam a cickafarkfű teát, mert kolleganőm nagyon dícsérte. Hát nekem nem vált be... Aztán olvasgattam egy kicsit és vettem palástfüvet meg málnalevelet. Ciklus első és második felére. Úgy gondoltam majd a következő ciklusban kezdem el inni, de már nem volt rá szükség :) Megfogant az én kisbabám :) Szóval nem tudom a tea számlájára írni, mert azóta is bontatlanul hever a fiókban :)


21hkm

2011. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:47


Nyáron lesz egy éve, hogy próbálkozunk. Amikor elkezdtük, rögtön meg is fogant egy baba, de 8 hetesen elvetéltem. Azóta semmi, illetve az utolsó ciklusom volt még gyanús, mert több mint 1 hetet késett, és sosem késik, bár a tesztek amiket csináltam negatívak voltak, szóval nem biztos... orvoshoz is akarok menni, de előtte megpróbálnám amit önerőmből tudok. Ha egyedül nem megy, akkor jöhet a doki, csak az igen sok pénz és idő és hercehurca.

2011. márc. 13. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:

8.36-osnak!

ha 2 hónapig ittad a cickát, akkor lehet, hogy annak köszönheted a babádat! nem azonnal fejti ki hatását a tea, hanem szépen lassan.

jó egészséget kívánok!

2011. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!