Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára november 4 én volt...

Utoljára november 4 én volt mensim, azota semmi, aprilis ota probállkozunk. Babát akarunk. Nemsikerul. Van valakink ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
aprilis ota probállkozunk...jarok nogyogyaszhoz, minden rendben állitolag. Mig fogamzásgátlot szedtem percre pontosan jott meg, egy és fél évig szedtem aztis csak amiatt irta fel h helyreáljon a mensim.de mioat abbahagytam azaz 9honapja, nemall hejre, így hogyan tudom h mikor van ovum?...hormontesztek rendben, férjem rendben, vérem rendben, UH-án minden a legnagyobb rendben, gyulladásnak nyoma sincs...mindent kiprobaltunk amit lehet.Ha valaki jartas ebben a dologban,segítene ha leírná.elore is koszonom
2012. jan. 2. 17:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válszod ismét, aranyos vagy.Hát ovutetsztet mar hasznaltam parszor,gyogyszertárban vettem, de én nemtudok kiigazodni rajta,eddig mindig két csikot teszteltem egyszer erosebben latszott egyszer halványabban, de még egyszer sem volt erosebb mint a kontroll csík.Igen, nagyon szeretnénk a férjemmel mar egy egészséges kisbabát,és remélem h mihamarébb sikerulni is fog,lehet h csak ido kerdese?
2012. jan. 2. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!