Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov22-én volt utólsó mensi. A...

Nov22-én volt utólsó mensi. A ciklusom össze-vissza van (34,28,42,36). Még mindig nem jött meg. Mikor teszteljek? Lehetek babás? Puffadok, mensis érzésem van már több mint egy hete de eddig nem jött meg! 22körül a teszt negatív volt!

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már simán tesztelhetsz újra, ha baba van, akkor már ki kell mutatnia, mert kb 4 hetes körül van.

Sok sikert!

2012. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neke is nov 22 volt az utolsó mensi. Nlam is eltérő ciklus 29,30,32 én már dec 19-én olyan pozitívat teszteltem,hogy a csík majd le ugrott a tesztről!!!!


Írd meg mi lett!!!

2012. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor holnap vagy holnapután teszt!gartula második!majd megírom!
2012. jan. 3. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:

és a nagyon "erős"puffadás mitől van?este már kellemetlen,meg jobban már nem is lehetne kinyomni a hasam?akkor ez lehet a "baba"miatt is?pecsételésem nincs!


második:neked volt pecsételés?

2012. jan. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!