Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25nemvárt napja volt, teszt...

25nemvárt napja volt, teszt negatív. Mensi azóta sincs, puffadás néha pici émelygés derékfájás van! Ami még furcsa nem fáj a mellem mint mensi előtt. Akkor most mi van? Mégis terhes lennék? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs cici fájás akkor nem baba!...

Legalább is ahogy itt olvasom és hallottam mindenkinek nagyon fájt a melle babásan! :S

Azért drukkolok és ha 25.-e volt a nem várt akkor tesztelhetsz nyugodtan még egyszer!

2011. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem tesztel minnél előbb ujra!
2011. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és a bíztatást!nem akarom elsíetni a dolgot hogy bíztos legyen!elég ha csak jövő héten tesztelek ha addig nem jön meg?akkor már tutit mutat a teszt???igaz?
2011. dec. 30. 12:08
 4/15 A kérdező kommentje:
ja meg reggelente picit vérzik az orrom,meg fájnak a fogaim napközben(tompán mint amikor huzatot kapnak).ez mitől lehet?
2011. dec. 30. 12:09
 5/15 anonim ***** válasza:

Hú hát szerintem inkább összeszedtél egy csúnya vírust:(

(elsőnek üzenem, hogy a mellfájdalom nem feltétlen velejárója a terhességnek, nekem csak a terhesség 7-8. hetében kezdett érzékeny lenni)

2011. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én is csak hallottam hogy mindenki a cicifájást mondja!

Nekem még nem volt babám,mi is most állunk úgy hogy lassan belekezdünk!

Nekem a 15.napon volt ugyan az a "tünetem" mint a kérdezőnek!Azóta is rossz a közérzetem,de lehet hogy csak a karácsonyi zabálás eredménye...vagy peteérés vagy ki tudja!Nekem még van időm mensiig úgy hogy ráérek ezen agyalni!:)


Hát a fogfájásra nem tudok mit mondani!Jövő7en jó ha tesztelsz!Majd írd meg mi lett az eredmény!

2011. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én is mindenhol azt olvastam, hogy nagyon fáj a cici a terhességnél, hát nekem egyszer sem fájt sőt még érzékeny sem volt a terhességem alatt, úgyhogy ez nem feltétel szerintem, tesztelj, már ki kéne mutatnia napközben is ha babás vagy, drukkolok
2011. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájnak a melleim, pedig terhes vagyok, sőt egyik gyereknél sem fájtak.
2011. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már most is tesztelhetsz, hiszen már pár napja meg kellett volna jönnie, ilyenkor már biztosabb az eredmény. Bár nekem is csak 1 héttel később lett pozitív, addig mindig negatív volt. Drukkolok :-)
2011. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A melleim nekem egyik terhességemnél sem fájtak.
2011. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!