Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszteléssel próbálkozom,...

Jósteszteléssel próbálkozom, de a csík nem erősödik/halványodik, hanem mindig ugyan olyan erős mint előző nap. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 13 dpo-n, a jóstesztelést 9dpo-n kezdtem. A kontrollcsíkhoz képest viszont a csíkom mindig ugyan olyan erős, nem erősödik és nem halványul...!! (a csík kb fele olyan erősségű mint a kontroll csík)

Mindig délután tesztelek, mindig ugyan akkor. Eddig mindig amikor közeledtem a menszez felé, a csík halványabb lett napról napra..Ma kéne megjönnie, egyfolytában "mindjárt megjön" érzésem van..

Szerintetek??


2012. jan. 3. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj hcg teszttel is. Drukkolok!
2012. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el a jósteszteket, és csinálj holnap reggel egy terhességi tesztet, első vizeletből.


A jósteszt becsap, mert sokszor mutat fals eredményt.

2012. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így két okból sem árul el semmit.

Egyrészt a jósteszt csak akkor értékelhető, ha változik (erősödik, vagy halványul), másrészt, ha jóstesztként használod nem délután kell, hanem reggel, mint a HCG tesztet. :)

Drukkolok!

20 hkm

2012. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!