Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik másfél hetet a menszesze...

Késik másfél hetet a menszeszem, a terhességi teszt negatívot mutatott. Mennyire hihetőek a tesztek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De én nem egy tesztet vettem, hanem két különbözőt. Amúgy a húgomnak meg tudod mikor mutatta ki a teszt h terhes? 2 hét késés után! Azaz 6 hetesen! Igen, nem szeretem a lyukas zoknit:):)
2009. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Különös egy eset vagy!Te vagy az egyetlen aki ezt állítja!Tudod h rákos ciszta okozhat pozitiv hcg tesztet?Nézd:

"Léteznek nagyon ritka HCG-termelö ciszták, amelyek ugyan csak akkor termelnek HCG-t, ha már rosszindulatúak. Az angol nevük "dysgerminoma". Ezek tévesen pozitív terhességi tesztet eredményezhetnek. Egy normális ciszta nem termel HCG-t.

Ezen kívül léteznek egyéb HCG-termelö sejtek is (terhesség nélkül), amelyek férfiakban is megjelenhetnek: a tüdöben, a mellékvesében, a herékben, a mellben vagy a hasnyálmirigyben. Ezek is hamis eredményre vezethetnek. (Forrás: Wikipedia (angol), Dysgerminoma (angol), Medizininfo (német), iVillage (angol), Med4you (német).) "

2009. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most vettem még egy tesztet az is negatív lett , de ,még nem jött meg , és lassan kárhete késik már
2009. máj. 25. 17:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudtam.Menj dokihoz.Lehet hormonzavarod lett.

Legalább helyreállítják és akkor majd jöhet a baba.

Majd írd meg ,h a doki mit mond erre.

Üdv és minden jót.

2009. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Rendben majd megmondom:) köszönöm szépen a segítséget:)

szóval akkor most tuti nincs baba??

2009. máj. 26. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!