Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a menszeszem,...

2 napja késik a menszeszem, de a teszt negatív. Lehetek még babás?

Figyelt kérdés

Pár napja álmosság jön rám, tegnap is már este 7-kor elaludtam a tv előtt. A menszim se szokott késni, 28 naponta jön meg. Tegnap kellett volna megjönnie, ma sem jött meg. Semmi jele nincs, hogy megakarna jönni. Néha van egy kis hasszurka az oldalamnál.

Peteéréskor együtt voltunk a párommal, szeretnénk babát. Mikor teszteljek, hány napot várjak még?


2010. dec. 30. 14:45
 1/6 A kérdező kommentje:
a hőm 37, a melleim fájnak.
2010. dec. 30. 14:56
 2/6 kisnita ***** válasza:

Szia!

Szerintem vásárolj be tesztekből úgy 5-10 db-ot! Ha holnap sem jön meg akkor tesztelj, ha megint negatív akkor várj 2 napot és megint teszt. Ha ebben a hónapban nem jött össze a baba akkor a tesztek jók lesznek még a következő hónapra is, de kívánom neked, hogy már ne legyen rájuk szükséged :)

2010. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, ez elég bíztató volt :) akkor holnap megint tesztelek egyet reggel, aztán remélem pozitív lesz. Ha nem akkor veszek pár tesztet még :) köszi a választ :)
2010. dec. 30. 15:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki, ma reggel teszteltem és 2. csík halványan látszik!!!! :)
2010. dec. 31. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
gratulálok!! Boldog babavárást!!
2011. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. jan. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!