Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített valakinek a méhpempő...

Segített valakinek a méhpempő a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem. Nem kimondottan teherbeesés céljából, akkor már teljesen tudatában voltam a meddőségemnek, de összejött a baba ezután, több évi hiábavaló babaprojektes év után. Nem azonnal, kb 2-3 hónappal a pempő szedése után lett pozi a teszt. Hogy attól vagy nem, nem tudom, de most babát várok :)
2012. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Marilyn88 ***** válasza:
12%
Én most nem kötekedni akarok, csak elmondanám a véleményem azokról, akik elhitetik az emberekkel, h méhpempőt esznek. A méhpempőt az anyakirálynő állítja elő. Egész életében 2 grammot összesen. Ezzel eteti az utódját, ettől lesz belőle királynő. Ez az eddig ismert legtökéletesebb összetételű anyag a világon vitaminok és ásványi anyagok tekintetében. Csakhogy ha elveszik ezt a királynőtől, akkor elpusztul, és utódja sem lesz, tehát az egész család kipusztul vele együtt. Mesterséges úton pedig lehetetlen előállítani, annyira bonyolult anyag. Szóval a méhpempő egy nagy átverés. Jól hangzik és slussz. Bármelyik méhész elmeséli ugyanezt, őket nem tudják átverni a reklámok. Viszont azt is aláírom, h amiben hisz az ember az használ neki. Ezért gyógyíthatott rákot a szőlőcukor, vagy bármilyen más placebó anyag. Szóval nem az a lényeg, h mit szedsz, hanem az, h hinni kell benne, h használ. Remélem sikerül összehozni a babát, és tényleg senkit nem akartam ezzel megbántani, csak dühít, h így átverik az embereket.
2012. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Marilyn, ne írj butaságokat. A méhpempővel táplálják a dolgozók az álcákat pár napig, a királynő az egyetlen, akit élete végéig. Neki azért van erre szüksége, mert rengeteg petét kell termeljen és lerakjon, nem elg a pollen. Egyébként a királynő anya szaknyelven, de mindegy. És nem igaz, hogy ha elveszed, összeomlik a család, a mézet is maguknak gyűjtik, mégis elveszed tőlük, és megmaradnak.

Előbb el kéne menj egy méhészetbe, és úgy írj szakdolgokat!

2012. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hogy becsapnak-e a méhpempővel nem tudom,de már 2 év sikertelenség után :( az ember mindent kipróbál a siker érdekében! Kedves első, gratulálok a babához!
2012. jan. 4. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én "ettem" méhpempőt.Eredetit vettem, nem kapszulás formában stb. 28 napig kellett szedni, után egy hónap pihenőt kellett tartani. A pihenős hónapban terhes lettem. Addig sokáig próbálkoztunk, nem sikerült. Hogy attól-e, nem tudom, de sok esetről hallottam, amikor méhpempőt szedtek, és az után estek teherbe. Sok mindenben segíthet, úgy gondolom, ha csak vitaminnal tölt fel, az sem hátrány. Én egyelőre hiszek benne.
2012. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Csatlakozom. Állítólag a meddőséget kezelendő programokban is első helyen áll a méhpempő. A méhnyálkahártya vastagításában van nagy szerepe, de ha "csak" vitaminokkal lát el, az sem utolsó szempont..

Mindenképpen egy természetes anyag (a friss pempő, nem a kapszulázott) és mint ilyen az is lehet, hogy van, akinek sokat segít, van, akinek nem. Én pl. annyira energizáltnak érzem tőle magam, hogy na..Az, hogy ez most placebo-e vagy sem, nem tudom. Szerintem rosszat nem tehetsz vele.

2012. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk igen, két csodálatos gyermeket köszönhetek neki.
2012. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok,


Nálunk segített és kedves családomnak is, akik gyermeket akartak, vagy most is várnak!

A tiszta méhpempő azt a méhek garatmirigy váladéka, ezzel etetik a királynőt és a kicsik is ebben vannak.

Vitamonokban gazdag és hatással van a termékenyülésre is, ugyanis ha szeded ovulációd lesz és életképes petesejt vagy hímivarsejted lesz, hisz mind a két félnek kell szednie.

Nekünk sikerült iker terhesség, 1,5 hónap után sikerült és mi tudjuk ezt a méhpempőnek köszönhetem, és Istennek!

Puszi

2013. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%

Kedves kérdező,


én (is) csak jókat tudok mondani a pempőről, ugyanis 3 hónapos használat után ma pozitív lett a tesztem, biztos vagyok benne, hogy a méheknek köszönhetem ezt, mert voltak kisebb hormonális problémáim amiket szépen rendberakott és szerencsére a babácska is összejött :)

Csak ajánlani tudom!

2014. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eviboy24 válasza:
Sziasztok,mi a parommal nagyon szeretnenk babat januar ota,voltam dokinal,folirta a clostibegyet 13-17 van a hatasa kivancsi leszek ra,egy nap 2is csinaljuk,melle szedek elevitet ill mehpempot,szerintetek sikerul valaha?egy elkeseredett lany,
2014. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!