Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maria Romed terhességi szeszt...

Maria Romed terhességi szeszt mutatott már valakinek tök negát és párnap múlva pozitívat-at tesztelt más falytával?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nem a leg megbizhatóbb teszt!
2012. jan. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor teszteltél. Ha még elég korán, akkor bármelyik teszttel előfordul, hogy még nem mutatja ki, csak később. Pár nap az rengeteget számít ebből a szempontból, mert 2naponta duplázódik a HCG mennyisége. Szóval lehet, hogy pár nap elteltével a Maria Romed is pozitívat mutatott volna. Én még nem hallottam rosszat róla.
2012. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én dec 27-én reggel 10dpo-n halvány pozit teszteltem vele, pénteken reggel, már nagyon szép erőset.

920 ft volt, 3db-os, és 25-ös erősségű.

Szerintem nincs baj vele.

2012. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*fajta :)
2012. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond ezzel a tesztel.

Reggeli első vizeletből kell csinálni a gyorstesztet, és az elmaradt menstruáció első, második napján már kimutatható vele a terhesség.

nekem abszolút jók a tapasztalataim a romeddel.

2012. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!