Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem jön meg, hány napra rá...

Ha nem jön meg, hány napra rá érdemes tesztelni? Nektek amikor nem jött meg hány nap múlva lett pozitív a teszt eredmény?

Figyelt kérdés
Én 3-ra vártam,ma 5-e,ma reggel teszteltem,és negatív! :( Hónap vége felé volt szúrkálás,2-a óta megjön érzés,4-én reggel,és du.gyomor égés,tök megkívánok valamit,elkezdem enni,és a felénél már nem esik jól! Így voltam a kocsonyával,tegnap a diós zserbóval... Tegnap du. a füstölt kolbi illatától forgott a gyomrom... De semmi más tünet! Ha csak az nem,hogy kezelhetetlen vagyok,mindenbe bele kötök,párom már inkább arrébb megy,amikor meg akarom magyarázni,hogy a piros az zöld! :D
2012. jan. 5. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a menstruáció esedékes napjától számított 3. napra lett pozitív, addig (a mensi napján + az azt követő 2 napon is negatív volt a terhességi tesztem).

Első babámnál a mensi napja után 2. nap este lett pozitív, de akkor előtte nem teszteltem, az volt az első teszt.

2012. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem második nap de délben. Lehet hamarabb is mutatta volna, csak én nem teszteltem.
2012. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát most aztán el vagyok kenődve! :( Azért reménykedtem,hogy majd olyan válaszok lesznek,hogy 4-5-6 nap után... Bár nem tudom miért kenődtem el,még csak 15-e óta próbálkozunk,valaki évekig vár! :( Nem tudom ők hogy bírják,nekem az is rossz érzés,hogy elsőre nemjött össze! Bár jelei vannak,de lehet csak beképzelem! :(
2012. jan. 5. 08:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok: tudod miért nem teszteltem hamarabb? Mert én már letettem a gyerek gondolatáról. 6.5 évig próbálkoztunk hiába. És én akkor sem teszteltem volna, a férjem mind mondta, mert ő azt mondja, nagyon más voltam, mint máskor vérzés előtt. Hiányzott a hisztim.

Tudod, a meddőség megtanít a türelemre...

Az első években én is csalódott voltam, ha egy napot késett már teszteltem. Mindig negatívat. Na, ne félj, az 5-6 évben már épp lesz*tam hogy megjött vagy nem. Aztán egyszer nem jött meg.

Ha az első hónapban már ilyen türelmetlen vagy, az jó irányba nem vezet, ezt jobb ha az elején tudatosítod magadban.

2012. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ne keseredj el mert lehet kicsit később volt a péd mint gondolod . Az én esetemben a nem várt napján teszteltem és pozitív lett, de nekem közép időben volt a pém.Most 6 hetes vagyok ,de volt már olyan velem,hogy kimaradt a menzeszem és rá 14 napra mutatta a teszt a pozit csak sajnos az a baba nem maradt meg :( Én így átéltem mind a kettő érzést, tudom nehéz de a várakozás és türelem most a legfontosabb.Szorítok!!!!!!
2012. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocs pontosan 12 napra rá mutatta a teszt.
2012. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! Túl görcsösen szeretném ezt a babát! De hogy lehet ezt az érzést leküzdeni?
2012. jan. 5. 09:38
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor azért még van remény... Hát sajnos a hüle beosztásunk miatt elég keveset tudunk találkozni párommal,és akkor sem tudunk mindig a babán "dolgozni"! :(

12 nap mensi kimaradás után? Az már nagyon sok idő,nem? Vagyis ezek szerint nem! Csodálom a kitartásotokat lányok! 29 vagyok,és türelmetlen! De nagyon igyekszem türelmes lenni,igérem!

2012. jan. 5. 09:43
 9/13 anonim ***** válasza:

A leküzdés nehéz dolog. Nem megy az első hónapban. De ennek csak egyedül TE tudod megtalálni a módját. Kell valami, ami elterelje a figyelmedet.

Nem kell számolgatni a pé-t, nem kell hőmérőzni, nem kell muszáj-szexeket összehozni. Legalábbis nem az első évben.

A közeledő menzesz előtt nem kell figyelni minden szurkálásra, nem kell arra gondolni, hogy émelyegni kezdhetsz (ez nem is valószínű, hogy a kimaradtkor jelentkezik, az esetek 80%-ában csak majd a 6-7 héten kezdődik).

Élni kell, élvezni kell az életet és úgy sokkal könnyebb.

Ja és a negatív tesztek ne törjenek le.

(35 évesen vagyok életemben először terhes, mint mondtam, 6.5 év után)

2012. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen 12 nap múlva,mert utólag visszapörgettem és menzesz előtt 2 nappal voltunk együtt és abból az együttlétből lett volna.Így lett pontosan a 14 napon pozi tesztem..
2012. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!