Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire pontos egy terhességi...

Mennyire pontos egy terhességi teszt? Ha második csik rozsaszin, alig láthato, halvány, akkor is pozitiv az eredmény?

Figyelt kérdés
A használti utmutatoban az irja hogy más betegségetöl is megemelkedhet a hcg ,és hamis eredmények is lehetnek .
2011. aug. 13. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha akármilyen halványan is látszik a második csik, akkor majdnem biztos, hogy terhes vagy. Egész ritkán cisztától is lehet pozitiv, de mindenképpen menj orvoshoz, ott biztosat tudnak mondani.
2011. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Nem merem ezert tulságossan beleélni magam . Igaz egy hete mindjárt mejön erzésem van , hasszurka , néhe a petefészeknél is szurkál. Mellem is fáj , hétfön néhány percig enyhe hányingerem volt . Csak akkor leszek nyugodt ha a doki is megnéz.
2011. aug. 13. 08:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikorra nem vártad?
2011. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mult péntek ota.
2011. aug. 13. 08:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Az összes tisztaságit elhasználtam mert minden nap azt hittem hogy meg fog jönni, mostanában bö vizenyös folyásom van vagy áttetszö ,néhe pcit fehéres halvány sárgás folyásom van . Ez rosszat jelenthet?
2011. aug. 13. 08:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne is éld bele magad, mert a hányinger az első 5-6. héten jelentkezik először, előtte nem, általában sokan ekkor tudják meg, hogy kisbabát várnak.

A legjobb, ha a nemvért után 1-2 héttel csinálsz tesztet, az már biztos.

Igen, ha valamilyen betegséged van pl. cysta, akkor az is kimutathat pozitívot.

De az orvoshoz a 6. hét után célszerű elmenni, amikor már a hüvelyi ultrahang a magzati szívhangot is kimutatja, én nem mentem előbb. De persze ha bármilyen probléma van akkor hamarabb is lehet menni.


Remélem kisbaba van a pocakodban, majd írj.

2011. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha folyás nem szagos és nem viszket akkor semmi baj, a kismamáknál ez gyakran előfordul. A lányomnál is volt, de ha zavar az orvos ír fel valamilyen krémet vagy kúpot, amit használhatsz a terhesség alatt.
2011. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Azért az a fajta ciszta, amitől pozitív lesz a teszt, nagyon ritka, nem az a gyakori fajta, ami a meg nem repedt tüszőből lesz. Ha rendszeresen jársz nődokihoz, az olyan betegséget, ami megkavarhatná a tesztet, már rég kiszúrta volna. :-)

A HCG kb kétnaponta duplázódik, ha két nap múlva ellősz még egy tesztet, annak már erősebbnek kell lennie. :-) De érdemes ugyanabból a fajtából csinálni.

2011. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kőszönöm szépen a válaszokat nagyon aranyosak vagytok. Nincs se szaga se nem viszket a folyás . Kb 10 honapja voltam nö dokinál , minimum évente , járok. Most is oda készültem amugy is , mert már ideje volt. Pár nap mulva tesztelek megint , egy hete késik .Nem igen szokott késni , max 2-3 napot , az is nagyon ritkán.
2011. aug. 13. 13:17
 10/14 A kérdező kommentje:
MA megindult roszaszines folyás és vérsés , egy két csep , nem , tudom akkor mi van most , terhes voltam , es most megis megjön ? Nem értem, mikor 2 csik jelent meg teszten . Igaz hogy halványan de akkor is ....
2011. aug. 16. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!