Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még pozitív a teszt?

Lehet még pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Két napja késik. Állandóan pisilni járok, néha fájnak a melleim, görcsölgetek, de nem vészes. Tegnap reggel teszteltem 25-össel, negatív volt.
2012. jan. 5. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Még lehetséges. Nekem 10 nap késés után is csak halvány pozi volt.
2012. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 nap késésnél lett halvány pozitív, az UH-on kiderült, hogy nem középidőben fogantam. Lehet, hogy te is a ciklusod végefelé lettél babás, azért nem mutatja még a teszt.
2012. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy később fogant, nem középidőben! Még van esély...
2012. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem adom még fel :)
2012. jan. 5. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én dec. 2-án hagytam abba a gyógyszert,addig 28 napos volt a ciklusom,sosem késett... 6-11-ig meg volt,15,17,18,20-án voltam együtt párommal! Utána pár napra volt szúrkálás,aztán most hétfő,kedd,szerda mintha meg akarna jönni érzés,1x volt hányingerem tegnap este,mikor megéreztem a füstölt kolbi illatát,picit többet járok pisilni,fel vagyok puffadva,néha idegbeteg vagyok :D de ennyi az össz tünetem! 30-án kiváncsiságból teszteltem,negatív! Aztán 3-án,vagyis tegnap előtt kellett volna megjönnie,de nem jött meg! Ma reggel teszteltem,az is negatív lett! :( Ma valahogy reményvesztett lettem! :( De azért örülök,hogy ilyeneket írtatok,mert reménykedem,hogy ha nem jön meg,az még lehet baba miatt! De majd csak jövőhéten tesztelek újra,10-én,mert az egy szerencsés nap! :) Akkor ismerkedtünk meg párommal,akkor lesz az évfordulónk! Gyönyörű ajándék lenne neki (nekünk) egy manócska a pocimban! :)
2012. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!