Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett, vagy túl korai...

Sikerülhetett, vagy túl korai valamit is gondolnom?

Figyelt kérdés

17 hónapja próbálkozunk sikertelenül a teherbeeséssel. Utolsó menzim dec. 11-én volt,átlagosan 27 naposak a ciklusaim. Elvileg holnap,vagy holnapután kellene megjönnie.

2 naponta voltunk együtt,megvoltam fázva,amiből már gyógyulok kifelé. Ami érdekes,hogy szinte állandóan hőemelkedésem van(37,2-37,5),ami biztos nem a nátha miatt. Általában akkor jelentkezik,ha csinálok valamit(takaritok,főzök). Érdekelne,hogy volt már valakinek hasonló tünete,vagy van-e sejtése,hogy vajon mi lehet ez? Terhes lennék...?


2012. jan. 5. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hello.Nekem szokott így lenni de éppen ma reggel jott meg:(
2012. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves első:( Te mit gondolsz,mitől van ez?
2012. jan. 5. 14:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj egyet holnap reggel.

Nekem olyan tüneteim voltak mindkétszer a pozitív terhesteszt előtt, hogy néha levert a víz és vert a szívem.

2012. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
elso vagyok, nekem baba volt de sajnos elment korán:( vigyázz magadra szorítok:)
2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,Neked pedig sok kitartást a következő biztos babóca lesz :)))
2012. jan. 5. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon koszi:)
2012. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki,én biztosan tudom milyen érzés,mikor körülötted mindenkinek sikerül a gyermek,csak neked nem. Már nem is akarom belelovalni magam,mert nagyon rossz a pofára esés. Ráadásul,ha most sem sikerül,akkor minden erőmmel,a házunk mielőbbi felújításával fogok foglalkozni,hogy eltudjunk költözni,ami talán segít elterelni a figyelmem a gyerekről. Annyira kérem az Istent,hogy ezuttal igaz legyen!
2012. jan. 5. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
mintha csak én irtam volna a gondolataim.Most hogy elvetéltem pontosan ezt mondtam a férjemnek hogy most fogunk házat felujitani és tervezem a kertet.Remélem mindkettonknek sikerul:)
2012. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,hogy kérdezősködök,de mennyi idősön ment el a pici? És mennyi időbe telt,teherbe esned?
2012. jan. 5. 15:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is dec. 11-én volt meg utoljára, éppen most írtam én is ki a kérdésemet


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nekem semmi tünetem nincs, csak alhasi görcseim vannak, de mióta szültem ez elég gyakori, úgyhogy ha úgy vesszük semmi különöset nem érzek.


Csinálj esetleg te is holnap reggel egy tesztet:) Drukkolok!

2012. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!