Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.15. -e körül tesztel-e...

Jan.15. -e körül tesztel-e valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,éreztek-e már valamit esetleg?Alig bírom ki ezt a pár napot....
2012. jan. 6. 21:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Igen, én kb. akkor fogom megcsinálni a tesztet, már meg is vettem. Mi a második babócán dolgozunk, az első már két éves (lesz holnap). :)

Tervezett terhesség? Első?

Sok sikert kívánok, majd gondolok rád! :)

2012. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy a kérdésedre válaszoljak: annyit érzek, hogy sűrűbben járok pisilni, ez az elsőnél is így volt.

Én is nagyon izgatott vagyok már!

Első voltam. :)

2012. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szia!Én is már megvettem a tesztet...:)Nagyon drukkolok neked!!Első babánk lenne,és 2 hónapja próbálkozunk!Vannak néha olyan érzéseim hogy mindjárt megjön,kicsit görcsölgetek is.
2012. jan. 6. 21:38
 4/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nektek az első gyerek milyen hamar jött össze? Én 10-12-re nem várom. Van már 2 lányom és szeretnénk még egy babát. Nekem az első besikerült a második azonnal összejött, most meg ez a 3. hónap. :( Lehet öregszem :(:(.
2012. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

21:28, 21:30 vagyok.

Köszi, ha megtudod mi van írd ám meg! :)

Majd én is megmondom, kb. egy hét múlva... Hú de lassan megy az idő...

Sok-sok-sok sikert!

Ja, és nekem is van "mindjártmegjön" érzésem, meg kuruttyolnak a beleim folyton, meg fel vagyok puffadva pár napja durván.

2012. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szija én 12.-én tesztelek de már én is megvettem :D nekem már 1 pár tünet jelez :D Szorítok neked!!!! Én is alig birom már ezt a pár napot és ez csak pár nap a végéig bedilizek :) :D
2012. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
És neked milyen tüneteid vannak?A mindjárt megjön érzést én azért nem értem mert 15.-én kellene megjönnie és ennyivel hamarabb sosem szokott nekem jelezni.
2012. jan. 7. 05:53
 8/24 anonim ***** válasza:
szija én ezt a mindjárt megjön érzést nem arra értem h meg is fog jönni hanem nagyon hasonló érzés de nekem sem most kell megjönnie bár nekem 10-én kéne de de az a pár nap nem sok különbség közöttünk. :) hát nekem ezen kívül hőemelkedésem van, szédülök és nagyon fájnak a melleim.
2012. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szia!Igen én is így értettem emiatt nem értem én sem hogy mitől van.Talán beágyazódás.....?A cicijeim nekem is elég érzékenyek,tudom hogy menzesz előtt is van ilyen tünet de nekem ennyire nem szokott.
2012. jan. 7. 13:55
 10/24 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én is 14-15 körül nem várom. mi lassan 1 éve probálkozunk és ez az első ciklusom a méhsövény mütét után. kiderül....

2012. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!