Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztel valaki holnap reggel?

Tesztel valaki holnap reggel?

Figyelt kérdés
Holnap leszek a 13. dpo-n, reggel ellövök egy tesztet, van kedvetek velem tartani?
2012. jan. 5. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, én, ez az én kérdésem!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Drukkolok:)

2012. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
énis,ha reggelig nem jön meg.Bár már görcsölök.Majd meglátjuk.
2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, sikerült valakinek pozit tesztelnie? Kedves első, a mai teszteden sötétebb lett a csík? Ha ma is pozitívat mutat, akkor gratulálok, kettő teszt már nem mutathat álpozit. :) Nekem sajnos negatív lett. :(
2012. jan. 6. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok, kattints a linkre amit tegnap linkeltem, tettem fel új képeket a mai tesztekről!


Úgy néz kis sikerült:) Még egyelőre nem hiszem el....


Még a Te helyedben én várnék és bizakodnék, vasárnap reggel tesztelj újra, amíg nem jön meg van remény!

2012. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reménykedek még, hogy pozitív lesz vasárnap reggel, ha addig nem jön meg. Neked meg tényleg tiszta szívből gratulálok! :)
2012. jan. 6. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vok. nekem is negatív.
2012. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!