Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszttel (25-ös érzéken...

X-epil teszttel (25-ös érzékenységű) menzi előtt 3 nappal érdemes próbálkozni, hogy kimutatja-e, vagy teljesen felesleges, mert úgyis negatív lesz?

Figyelt kérdés
Kb. 26 napos szokott lenni a ciklusom, */- 1-2 nap. Január elseje óta görcsöl a hasam, ez mindig így van, kb. félidőtől menziig, csak gondolom, hogy ovufájdalom, nem biztos. Január 11-re nem várom. Itt ciklusom, ha segít a válaszadásban: [link]
2012. jan. 7. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal csináltam és a nemvárt után 5. nappal lett halvány pozitív
2012. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges, mert ha az ovud valóban 1-je körül volt, akkor még éppen, hogy beágyazódhatott, idő kell amíg a hcg mennyisége annyira megnő a szervezetedben, hogy kimutathassa.


Nekem 25-én volt ovum és 10-én kellene megjönnie és még én sem merek tesztelni.

2012. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Persze az eszemmel én is így gondolom, de már tiszta zizi vagyok... :S Ha néhány hónapja más tette volna fel nekem ezt a kérdést, biztos jó nevetek rajta... de most valahogy nem érzem nevetségesnek. :( A ciklus.hu egyébként 29-ére jelölte be az ovut. Ha tényleg 1-jén volt, akkor viszont lehet, hogy korán voltunk együtt és nem lesz baba. Viszont a mellem is mintha kezdene megfájdulni. De a testi "tüneteimben" már nem bízok, mert szerintem már pszichésen én produkálom. Akkor még megpróbálom türtőztetni magam...

Drukkolok neked utolsó válaszoló! :)

2012. jan. 7. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ma csináltam ilyennel, délután két bögre tea megivása után a várt mensi előtt egy nappal és nagyon halványan de ott van a második csík.
2012. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Már 25 hetes vagyok:)
2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! :D Remélem már nekem is összejön. Szerdáig várok, aztán ha nem jön meg, tesztelek. De biztos veszek valami érzékenyebbet is. Nekem második babám lenne, a kisfiam első próbálkozásra összejött, meg előtte is volt egy terhességem ami sajna nem maradt meg, az is első próbálkozásra, nem gondoltam volna, hogy a tesóra várni kell, de végülis még csak a 3. hónap. :) Boldog babavárást nektek!
2012. jan. 9. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!!teszteltél??mi lett az eredmény??L.30
2012. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!