Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemes lányok! Kinek hány...

Inszemes lányok! Kinek hány tüsző érett meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap lesz inszeminációm, tegnap délben kaptam meg a tüszőrepesztőt. 10.cn voltam hüvelyuh-on,akkor a bal oldalon 3 12mm-es,a jobb oldalon szintén egy 12mm-es tüsző volt. tegnap a 13.nap jártam,holnap 15 cn.lesz az inszemem. Mit gondoltok,illetve kinek mi a tapasztalata,(aki már átesett inszemen), ha 4 tüsző is van,mennyi az esélye,hogy akár több is megtermékenyül? előre is köszi a válaszokat!
2009. máj. 24. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem kettőből egy termékenyült meg, tehát az én tapasztalatom az 50% :)

Ez alapján te jó eséllyel indulsz két babáért!

Nagyon drukkolok!

2009. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a drukkot is:) Megkérdezhetem,hányadik inszem lett sikeres? Nekem még csak az első lesz holnap.
2009. máj. 24. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem most csinálták a harmadik inszemet. Az első nem sikerült, a második sikerült, de 8 hetesen missed ab-om volt és most reménykedem, hogy ez sikerült. Ennél az inszemnél 5 db tüszőm volt, 1 21mm 4 16 mm. Ezeket a 12.napon nézték utána kaptam én is tüszőrepesztőt mire a 15 napon iszonyatosan fájtak a petefészkeim! Szerintem, ha több tüsző van, nagyobb az esély több apróságra! Én nagyon örülnék ha nekem 2 lenne, de ha csak egy sikerült attól is boldog leszek! Holnap nem kellene megjönnie!

SZurkolok neked is nagyon!!!! :))

2009. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekünk az első sikerült, már 37 hetes vagyok.

Nagyon sok sikert mindenkinek!

2009. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ,nagyon szorítok Neked én is!!! Szintén már boldog volnék,ha csak egyetlen egyből is,de végre baba lenne:)
2009. máj. 24. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy 12 mm volt a tüsződ és így is megcsinálták... Nekem a 11. napon 2db 12 mm-es volt, holnap megyek uh-ra, akkor a 14. napon leszek, kíváncsi vagyok mennyit nőtt és mikor lesz inszem. De szerintem a 16. napon, mintha azt mondta volna a doki, hogy szerdán.

Nekem már 2 inszemem volt, az első majdnem sikerült, de félúton meggondolta magát a baba, a második nem sikerült. Az elsőnél már inszem után 3 nappal éreztem, hogy fáj a mellem, a hasam, sok volt a gyomorsavam. A második után semmi ilyen nem volt. Akkor a 19. napra lett megfelelő méretű a tüszőm.

Kérdésedre válaszolva, előfordul, hogy több megtermékenyül, de nem jellemző. 1-2 tüszőnek, vagyis petesejtnek olyan a minősége, amilyennek lennie kell.

2009. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!