Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs beágyazodási vérzés...

Ha nincs beágyazodási vérzés vagy pecsételés akkor nem jött most össze a baba?

Figyelt kérdés
Tüneteim vannak pl: alhasi fájdalom, fáradtság,egy kis izomlázszerű mell fájás de csak mától. És már beágyazodhatott a baba vagy még nem?
2012. jan. 8. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is:

Mikor voltatok együtt?Mikkora nem várod?

Nem törvényszerű hogy a beágyazódásnak jele kell hogy legyen!Valaki csak a nem várt napján veszi észre hogy baba lehet!

2012. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dec 31 től jan 4 éig voltunk eggyütt kivéve a 3.-át amikor az ovulációm volt! És január 17.-ére nem várom. Szerinted?
2012. jan. 8. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem bár mi lehet.


nekem soha nem volt pecsételés vagy barnázás egyik terhességem kezdetekor sem. szerintem egyáltlaán nem kell pecsételnie meg ilyeneknek.

2012. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. jan. 8. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 3-án volt az ovud, el se kezdődött még a beágyazódás
2012. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

5.nek igaza van!Nagyon kevés nap telt még el!a beágyazódás 7-12 nap szóval még biztos hogy semmit nem kell érezz!Várj min. 1,5 hetet és tesztelj!

2012. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm!
2012. jan. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!