Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty-t szedtem a decemberi...

Vladikova kérdése:

Closty-t szedtem a decemberi menstációm idején, dec.15. volt az első napja és jan 14-re nem várom! Van ilyen sorstárs közöttetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dec 24 volt az első nap és closty + merional + ovitral (?) ...tüszőrepesztő. Szóval, én pár nappal később nem várnám. DE - nagyon-nagyon feszül a petefészkem. Fura érzés.
2012. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem a 13. napon nagyon szúrkálós érzést éreztem, majd alhasi görcsöket. Esti szerelmeskedés tette rendebe. De most nincs mellfeszülésem. Volt egy csepp barna foltom ma, de a teszt még negativ. Lehet a beágyazódás?
2012. jan. 8. 20:30
 3/6 A kérdező kommentje:

A petefészkem az egész hónapban jobban feszült és érzékenyebb volt. Lehet a gyógyszer hatása?

Neked ez az első hónap? mióta próbálkoztok?

2012. jan. 8. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a második alkalom volt, de az elsőnél csak merional, closty nem. Viszont, pár éve már volt egy sikeres inszemem.
2012. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha barna foltod volt és 14.re nem várod az inkább beágyazódás jele lehetett.Tesztelned még nagyon korai szerintem!

Én is szedtem closyl-t attól jobban feszült félidőben a hasam és nekem a vérzésemet is kitolta 1-2 nappal.

Sok sikert neked!

Én ebben a hónapban nem szedtem és 15.re nem várom.

2012. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reméljük sikeres akciónk lesz, nekünk is és nektek is! :)
2012. jan. 9. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!