Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2011.12.10-én volt a menzeszem...

2011.12.10-én volt a menzeszem első napja, a ciklusaim ált. -ában 30 naposak. Ma 10-es érz. -ű terhességi tesztet használtam, ami negatív lett, ill. -ve 25-ös érz. -ű ovu tesztet, az is negatív? Bízhatok még?

Figyelt kérdés
Ovu. teszt: egy vastag piros kontrollvonal, és egy halvány tesztvonal, ami negatívat jelent.Ezek az eredmények mennyire valósak szerintetek? Bizakodhatok még?
2012. jan. 7. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor holnap kéne megjönnie nem? hát nem biztatlak semmi jóval, reggel teszteltél?
2012. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen reggel
2012. jan. 7. 15:06
 3/13 anonim ***** válasza:

2011.12.11-én volt az utolsó menszeszem, nekem is kb. 30 napos ciklusaim vannak. Pém dec. 27-én volt, tuti mert ovulációs tesztet használtam.


Nekem már tegnap előtt halvány pozi lett a 25-ös érzékenységű tesztem! Azóta már csináltam másfajtákat de mindegyik vonalkás lett, van amelyik erősebben, van amelyik gyengébben.

Nekem a medi preg és a medi lab tesztek mutatták ki a legkorábban!


Szerintem már kellene mutatnia valamit a tesztjeidnek még ha halványan is. Mikor volt péd? Ha tudod, az sokat segítene!

2012. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a peteérésem 24-én volt; akkor teljesen kizárt hogy terhes legyek, 7 hónapja próbálkozunk, de semmi....
2012. jan. 7. 15:12
 5/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, akkor már ki kéne mutatnia a tesztnek, mert az ovuláció után 12-14 nappal már kimutatja, nekem már nemvárt előtt 4 nappal kimutatta, és nem reggeli vizeletből.
2012. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok..Nekem december 23.-án volt ovum, ciklusaim 28-30 naposak. Én jósteszteltem, erősödött a tesztcsíkom egészen ma reggelig...ma halványabb..

Azért csináltam egy hcg tesztet is ma reggel, de negatív lett... :( Mi 1 éve próbálkozunk........

2012. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem a teszt még mindig negatív, így nem látok reményt, hogy a baba sikerült volna. Mi 7 hónapja próbálkozunk .........
2012. jan. 9. 09:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok... dec 25.-én volt pém, általában 27 naposak a ciklusaim... ma reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett :( még reménykedek, de azt hiszem nem sok értelme van :( Mi is egy éve próbálkozunk... :(

Sok sikert mindenkinek!!!

2012. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még mindig nem jött meg, csak maszatolgatok egy kicsit... de nem görcsölök egyáltalán, pedig én eléggé szoktam... mit gondoltok? Szerintetek holnap reggel be merjek vállalni egy tesztet? Nagyon nem szeretnék csalódni...
2012. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia! Ha félsz a csalódástól, akkor inkább várjál. Mennyit késik? Hányas érzékenységű tesztel próbálkozol?
2012. jan. 10. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!