Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek legkorábban...

Mikor tesztelhetek legkorábban (28-ára nem várom)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én mindig azt mondom várd meg a nem várt menstruációd napját. A legérzékenyebb tesztek pl Qupido már van akinek ilyenkor is kimutatják, de ez egyénfüggő és elképzelhető, hogy terhes vagy, de még a teszt nem mutatja, akkor pedig csalódás ér. Tudom, nagyon nehéz várni, de ha teheted akkor 29-e reggeli első vizeletből próbáld meg :)
2009. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Most néztem meg, a ciklus.hu szerint pedig 2-ára nem várom, de ez azért van mert a múlt hónapban 40napra jött meg...

Köszönöm a választ.

2009. máj. 24. 18:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! En 29-re nem varom. En lehet ellovok egy tesztet holnap reggel, ha nagyon nem birom ki, de jo lenne megvarni szerintem is a nemvart napjat, ami tudom nagyon nehez, szerintem en sem tudom megvarni. Hany napja volt peteeresed? Megy a drukk neked!
2009. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, hát a ciklus.hu menstruációjósolásban szokott tévedni. Azért szerintem mégis várd ki az időt, legalább a máj. 28-at. Nagyonnagyon szurkolok neked, mindenképp írd meg mi lett a teszted eredménye :)
2009. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát a ciklus.hu szerint 13-ától esélyes volt egy kislány, 18-tól pedig kisfiú 22-ig.
2009. máj. 24. 18:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok drukkot, mindenképpen megírom,mi lett a teszt eredménye!
2009. máj. 24. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Ohh, ezek a nemek szerinti jóslások végképp random dolgok :) Keresztanyukámnak mindig fiút jósolt, és a 4. babánál is tisztán érezte, hogy ugyanúgy rúg, tuti fiú lesz és csodák csodájára kislánya lett :) Persze hozzátartozik, hogy a legrosszabb, rosszabb, mint a fiúk :D Remélem összejött neked a baba, nagyonnagyon drukkolok! Utolsó voltam :)
2009. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 30.-ára nem várom!De nagyon félek a teszttől,pedig hét közepe felé jó lenne csinálni,mert fura érzéseim vannak...Te érzel valami jelet?!
2009. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hányinger reggelente, néha szédülés, szúr a hasam, meg elég sűrűn légszomj,egy hete sűrű fehér folyás.
2009. máj. 24. 19:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia ismét! :) Én úgy gondolom ezek terhesgyanús tünetek :) Persze minden tünet fakadhat bebeszélésből, de ettől eltekintve nekem terhestüneteknek tűnnek :):) Nagyon szurkolok neked, szerintem babás vagy :):) Első voltam :):)
2009. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!