Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor abba hagytátok a...

Amikor abba hagytátok a fogamzásgátló tablettát, mennyi időre rá jött meg a mensitek?

Figyelt kérdés
Itt nem a gyógyszer utáni kihagyásos vérzésre gondolok,hanem az utána lévő első gyógyszer nélküli mensire! Van olyan,hogy ha valaki abbahagyja a gyógyszert,és egyeltalán nem jön meg neki?
2012. jan. 9. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendesen megjött, amikor kellett volna, igaz egy napos késéssel! Én nem is változott azóta sem!
2012. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert dec.2-án hagytam abba,6-án meg is jött,aztán bele vágtunk a baba project-be! De azóta semmi! Január 3-án kellett volna,ha 28 napot számolok,mint előtte,de holnap lesz egy hete,hogy késik! :( Csütörtökön teszteltem,negatív! Ha a holnap reggeli teszt is nagatív,akkor csak a gyógyszer kevert meg ennyire... Köszönöm a válaszod! :)
2012. jan. 9. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem utána kb. 40-45 naposak lettek a ciklusaim.
2012. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna 1-2hónapot kihagyni a gyógyszer abbahagyása után? Én úgy tudom annyi idő után ürül ki, szóval nagyon is lehet, hogy az kavar még be.

Sok sikert! :)

23N

2012. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én november 7-én hagytam abba a gyógyszert.11-én megjött,az utána következő meg csak dec 19-én,vagyis 38 napos volt a ciklusom.most várom a 2.-at,vagyis nem várom.szerintem várj még,mert lehet neked is kitolta a gyógyszer abbahagyása a ciklushosszodat.de pár nap múlva nyugodtan csinálhatsz egy tesztet is,mert esély megvan h baba van a dologban,csak későn volt pé-d.
2012. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel ma egy hete késik,reggel meg volt a teszt,persze negatív! Úgyhogy nincs baba,csak a gyógyszer miatt van! :( Nagyon köszi a segítséget!
2012. jan. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!