Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő míg kiürül a...

Mennyi idő míg kiürül a szervezetből a fogamzásgátló? Tegnap párom belém ment és lehet nem kellett volna! 3hónapja nem szedek gyógyszert! . Folyt ki belőlem csak nem tudom hogy az összes! + aktus után irrigáltam is! Szerintetek van okom félni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 10:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Simán lehetsz terhes ha erre gondoltál!

Ahogy abbahagyod a fogamzásgátlót már teherbe tudsz esni, 3 hónapot szoktak javasolni gyerekvállalás előtt de csak azért, hogy rendeződjön a ciklus!

2012. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

nem igazán értem. Mitől félsz, hogy terhes leszel, vagy hogy a gyógyszer káros a babára? Attól, hogy kifolyt valamennyi, simán terhes leszel, irrigálni pedig nem javasolt, megölöd vele a hüvelyed természetes védőflóráját. A gyógyszer azonnal kiürül, nincs fogamzásgátló hatása már 3 hónappal az utolsó bogyó után...de ez szerintem egyértelműen a tájékoztatón is szerepel. A babára nem káros az sem, ha valaki tovább szedi a gyógyszert, mert mondjuk nem tudja, hogy terhes lett, tehát emiatt ne aggódj, ha terhes vagy, attól nem lesz baja, hogy gyógyszert szedtél. Én pl azonnal teherbeestem bogyó után, gyönyörű, egészséges 4 éves fiam van.

amiatt van okod aggódni, hogy terhes leszel.

2012. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

A netes kalkulátorok szerint pont tegnap volt peteérésem!:-S


Um:2011.12.24. (28napos ciklus)

2012. jan. 8. 10:38
 4/30 anonim ***** válasza:
79%

Persze hogy lehetsz terhes. Ne a naptár szerint nézd a petetérést, mert máskor is lehet. Én is így jártam, menzeszem elmúlása utáni 2. napon volt kósza peteérésem és abból meg is fogant a Kincsem, abban a hónapban máskor nem is voltunk együtt.


A sperma egy része természetesen kifolyik, de amilyen fürgék a több millióból célba is talál amelyik akar és tud.


Ha nem akarsz gyereket, ne legyél felelőtlen!

2012. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Ha még szednéd, és úgy csúszna be, akkor sem ártana. De természetesen ahogy kihagysz egy szemet, már csökken a védettség, 3 hónap után meg egyáltalán nem vagy védett. Ne haragudj, de hány éves vagy?!
2012. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Az nem publikus hogy mennyi idős vagyok!Itt én kérdezek...
2012. jan. 8. 12:16
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Ja jó, csak mert max 14-nek tűnsz,a fogamzásgátlással kapcsolatos ismereteid alapján. Lehetsz terhes, simán.
2012. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Még jóhogy lehetsz terhes! A gyógyszer egyből kiürül, ha már 1-2 tabi kimarad, már akkor sem biztonságos. Én abbahagyást követő hónapban terhes is lettem. Mondjuk mi ezt is akartuk. Az, hogy kifolyt, az nem jelent semmit, az csak az ondófolyadék...mindenkiből kifolyik, de a lényeg feljut. És ha ez ráadásul a középidődben történt, akkor igen, van okod félni. Ha nem akarsz teherbe esni, akkor gyorsan irass fel esemény utáni tablettát, még nem késő.
2012. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Érdekes!Akkor te pedig biztos nem orvos vagy!Nekem a nőgyógyász azt mondta 2-3hónap míg kiürül!...
2012. jan. 8. 14:00
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Akkor a nőgyógyászod füllentett:))) Bármikor lehetsz terhes ha nem szeded, hacsak épp nem sikerült a fogantatás, mert olyan is van, így 50-50% az esély!
2012. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!