Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba? Szombat-...

Lehet ebből még baba? Szombat-vasárnapra nem várom, de ma reggel - lett a tesztem!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod a pontos dátumot akkor onnan 7-12 nap a beágyazódás,ha ezt már meghaladtad esetleg pár nappal és negatív akkor szerintem reális az eredmény!De az is előfordulhat hogy lassabban termelődik HCG-d így majd csak később lesz eredmény!Jövő7en tesztelj újra!
2012. jan. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, mikor volt a megtermékenyítés. A peteérésem kb 9 napja volt.
2012. jan. 10. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

Akkor szerintem még korai volt a teszt!Mindenképp várd meg a jövő 7 végét!

Tudom hogy nehéz,de kitartás!:)

2012. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akkor még reménykedhetek, hogy összejött a kistesó!?
2012. jan. 10. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon korán teszteltél. Még van legalább 4-5 napod. Majd akkor tesztelj ha nem jön meg. Vagy leghamarabb pénteken.

2012. jan. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

Szerintem még simán van esély!Mindenképp tesztelj jövő7en!:)

2012. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha erre a hétvégére nem várod, akkor én a helyedben jövőhét kedd-szerdánál előbb nem tesztelnék. Mindenképpen megvárnám, hogy késsen. Addig nagy eséllyel csak pénzkidobás és felesleges idegeskedés a tesztelgetés, mert nem termelődik annyi hcg, hogy ki tudja mutatni a teszt. A terhesség első legbiztosabb jele a kimaradt menstruáció. Én ehhez tartanám magam.

(Nekem a 2. terhességet a nem várt utáni 3. napon mutatta ki a teszt, a nem várt előtti este és egészen a 3. napig nem, 3x teszteltem.)

2012. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit vártál a teszttől 5 nappal a nemvárt előtt?!
2012. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!