Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció első napjától...

Babybogyo1987 kérdése:

Menstruáció első napjától számolva hanyadik napokon lehet teherbe esni? Fontos!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány naposak a ciklusaid. nekem 26 naposak voltak a 10naptól a 15-ig volt tuti az idő.
2012. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
27 naposok!!
2012. jan. 10. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 28 napos tökéletes ciklusaid vannak akkor a 14. nap a legesélyesebb!

De én úgy határoznám meg hogy 10.-20. ciklus nap közt!

Ebbe a tíz napba beleeshet a késői és a korábbi peteérés is!De ugye nem kiszámítható teljesen!Emberfüggő!

Nekem pl novemberben huszon valahanyadik napon volt peteérésem!

2012. jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindig teherbe lehet esni, csak az esély változó. Középidőben vagy legesélyesebb, menzesz előtt-után legkisebb az esélye a teherbeesésnek.
2012. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták a félidő környékén, +/- 3 nap, de egyénenként változó. Ha biztosra akarsz menni, vegyél ovutesztet, vagy vezess hőgörbét, akkor elég pontosan meg lehet tudni! :)
2012. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármikor teherbe lehet esni. Ha nem akarsz babát, akkor tessék védekezni.


Hajszálpontos 28 napos ciklusom van. Az egyik csemetém a mensi első napjától számított 14. napon fogant, a másik a 8.-on.

2012. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért kérdeztem mert ez az első hónap amikor próbálkozunk!
2012. jan. 10. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!