Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném, ha kislány lenne,...

Szeretném, ha kislány lenne, de még nincs menzim az első szűlés után!?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos kisfiunk, és lassan szeretnénk kistestvért, szeretnénk az esélyt is megadni hátha kiscsajszi lenne. Persze, ha ismért kisfiú az sem gond, csak egészséges legyen. Orvosi beavatkozás nélkül, valami bevált dologgal szeretnék elsőkörben próbálkozni! Mivel még szopizik, nincs menszeszem, így ez a fajta számolás kiesett!
2011. nov. 24. 13:48
 1/7 anonim válasza:
Egyél sok paradicsomot.
2011. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Ennek milyen hatása van a szervezetre? Mármint savasít, és ettől? Mert mintha régen olvastam volna a savas-lúgos hatásokról! üdv
2011. nov. 24. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

Szoptatás alatt lehet, h nem is fog összejönni a kistesó! Én inkább megvárnám míg abbahagyja a szopit, megjön és beáll rendesen a mensi!

2011. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Dr. Czeizel Endrével kéne konzultálnod, ő tudna jó tanácsokat adni
2011. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 wartburg353s ***** válasza:
Ha még nem jött meg, lehet, hogy a szoptatás miatt még nincs peteérésed. Nekem is csak most kezd visszatérni, pedig augusztus óta nem szopik a fiam.
2011. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretnénk másik csöppséget, és attól tartok, ha megvárom a szpizás végét, soká lesz kistesó. A családban mindenkinek sokáig volt tejcsije, persze ez nem garancia Rám. A szoptatást ezért mégse szeretném abbahagyni. Megpróbálok Dr. Ceizel Endrével beszélni, egyszer már sikerült! :) Még egyszer köszönöm! üdv
2011. nov. 25. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nincs menzeszed, kósza peteérésed még lehet. Néha figyelhetnéd magad, mikor van fent a méhszáj, mikor tojásfehérje a folyásod stb., ebből kiderülne, van-e ovulációd. Könnyebb lenne a helyzet, ha már megjött volna és tudnád, van-e ovulációd: akkor peteérés előtt 2-3 nappal együtt tudnátok lenni a férjeddel. Ami még segítheti a kislányt: édes ételek fogyasztása, tejtermékek (kivéve sajt), intim lemosó használata együttlétek előtt. A savas környezet az X kromoszómájú spermiumoknak kedvez, emiatt régen a lányra vágyó itáliai nők ecettel mosták a hüvelyüket. Ezt azért nem ajánlom.


De nem biztos, hogy így is összejön, vannak olyanok, akiknek csak egynemű baba sikerülhet, ezért én is genetikus tanácsát kérném ki.


Egészséges kistestvért kívánok!

2011. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!