Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet az ovu tesztet...

Hogyan lehet az ovu tesztet jósként használni?

Figyelt kérdés

[link] <-- ezen az oldalon olvastam el, hogy hogyan kell ezt csinálni.Csak azt nem értem,hogy mit jelent pl.: az ES+13 nap.A peteéréstől számított 13 nap, vagy a legutolsó menstruáció első napjától a 13. nap.Mert most a ciklusom 16ik napján vagyok.A legutolsó ciklusom igaz 1 hétig tartott de nagyon gyengevolt.És elötte kb. 2-3 nappal volt pé. az ovu teszt szerint.Most pedig vannak terhességre utaló jelek(van hogy fáj a mellem,ha kávét iszom rosszul vagyok,és mintha többet járnék pisilni, meg többet aludnék).De nem szeretnék még terhességi tesztet csinálni,viszont van még 5 ovu tesztem.De azt se akarom hogy esetleg ha most is késői pé-m lesz akkor hamisan gondoljak babát.Szóval csinálhatom az ovu tesztet jósként,mármint ha reggeli első vizeletből csinálom akkor honnan tudom majd hogy baba,és nem pé.


Előre is köszi a válaszokat!


2009. máj. 24. 22:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ma du. megmértem a hőm 37.1 volt,de tudom, hogy ebből messzemenő következtetést nem lehet levonni. :)
2009. máj. 24. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Látom senki nem írt neked.:-(

Szóval igen, lehet használni az ovu. tesztet jósként, de szigorúan reggeli első vizeletből, csakúgy mint egy terhes tesztet. Az ES+13 azt jelenti,hogy a peteéréstől számított 13. napon kellenne a jóstesztelést elkezdeni és ha folyamatosan erősödik a csík, akkor nagy esély van rá, hogy terhes vagy,de azért ez sem 100%. Remélem tudtam segíteni! :-)

2009. máj. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit, ha gyenge volt a mensid és gyanakszol, akkor miért nem csinálsz egy terhes tesztet? Egy próbát megérne, és ha az negatív, akkor szerintem mindenképpen kezd el használni az ovu tesztet, (de nem jóslásra)hanem, hogy tudd mikor lesz peteérésed, főleg ha mégcsak a ciklusod 16. napján vagy.
2009. máj. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Sokat segítettél.A terhességi teszteel gondoltam megvárom azt hogy megjön-e a következő mensim,és gondoltam azért a maradék (5db) ovu tesztet addig elhasználom egykis jóslásra.Párommal most elég sűrűn vagyunk együtt ezért ebben a hónapban át adom magam a természetnek, ha esetleg még nem történt volna meg amire vártunk! :)
2009. máj. 25. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!