Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Menstruációs...

Bluebaby kérdése:

Terhesség? Menstruációs zavar? Vetélés?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. fél éve. Azon a napon mikor meg kellett volna jönnie nem hagyományos menstruációs vérzés kezdődött, csak vérezgetés-nemsok,de van,meg darabozás. Most szurkál néha az oldalam(alhas) de csak nagyon gyatrán...Néha fájdogál hozzá a derekam, és mocskosul fáj a fejem, már vettem be algoflex fortét,meg a karzsibbadásra izomlazitót. Tudom, menjek orvoshoz...kisvárosban élek, előre be kell jelentkezni 1 héttel, ha szerencsém van akkor 1 hét. Meg hát kisváros!

Szerintem egy cickafark fürdőt is veszek, a tea mellé...

:|


2012. jan. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Városban is ugyanúgy minimum 1 hét mire kapsz időpontot, max ha úgy van magánorvosod.

Fogamzásgátló szedése mellett elég kevés az esélye, hogy terhesség lenne, így a vetélés is.

Inkűbb valószínű, hogy ez a gyógyzser mellékhatása vagy esetleg voltak-e gondjaid a gyógyszer előtt(pl. rendszertelenség, sok akne,s tb.)

2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A válaszok:

Lehet, lehet,lehet!

Sajnos kisváros ide vagy oda, el kell menni, ha nem tudod mi történik veled.

Ha nem mész el, akkor legalább telefonon kérdezz rá a dokitól, hogy mi lehet.

Lehet, hogy ne jó neked az a gyógyszer amit szedsz, no de az általad leírt variációk is szóba jöhetnek simán.

2012. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát tabletta előtt kb. 35-40napos ciklusaim voltak.

Csak borzasztóan paranoiás vagyok, mert sajnos volt már egy abortuszom, és még egyszer nem szeretném!!

2012. jan. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!