Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív a terhességi...

Ha pozitív a terhességi tesztem, és elmegyek az orvoshoz az első vizsgálatra, akkor először milyen vizsgálatokat végeznek el? Ott azonnal meg tudja mondani, hogy valóban terhes vagyok-e vagy csak vérvétel után?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős terhes vagy. A terhesség valószínűségét meg tudja állapítani belső vizsgálattal, az erre utaló jelekből, de általában biztosra az első hetekben csak uh-után mondják meg.
2009. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen az orvos azonnal megmondja megvizsgál meg ultrahangoz és meg mondja mennyi idös kismama vagy!A vérvételt maj utána fogja kérni
2009. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi vizsgálat, ultrahang. Valószínűleg csinál majd rákszűrést, hiszen a következő évben nem lesz rá lehetőség. Aztán az uh-s papírral mehetsz a védőnőhöz, ő fog tájékoztatni a további teendőkről.
2009. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Azért is kérdeztem ezt, mert kb. 1,5 hete még negatív volt a tesztem, de most szombaton megint megcsináltam egyet (nem bírtam ki) és most pozitív lett, és félek, hogy nagyon korai még. Egyébként péntekre kaptam időpontot. :O)
2009. máj. 25. 08:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ami még fontos, hogy valószínűleg kései pé-m volt, kb. a nem várt napján lehetett, mert már 05/04-én meg kellett volna jönnie, de azóta semmi, csak a mellfeszülés és a hasszúrkálás, ill. 2 napja rossz étvágy, de csak most mutatta ki (05/23-án). Lehetséges ez?
2009. máj. 25. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges , előfordulhat.Mikor a tesztem pozitív lett.az orvos óvatosan megvizsgált és mivel még igen korai volt igazából nemtudta teljes bizonyossággal megmondani ,így egy uh-ra azonnal elküldött.Hüvelyi uh volt és még igazából nem látszott semmi.Egy hét múlva 10mm-es petezsákot láttak és 5 hetesnek kiáltottak ki.Vérvételem a terhesség megerősítése miatt nem volt.Kaptam Utrogestánt és szigorú ágynyugalmat írtak elő.12-13. hétig szedtem az utrogestant.Már 24 hetesek vagyunk és sokat mocorgunk.Boldog babavárást.
2009. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!! Gratulálok a picihez!
2009. máj. 25. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!