Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés
Alig mozog valamit a hőm. Ez mit jelent? Lehetett egyáltalán peteérésem az adatok alapján?
2009. máj. 25. 10:05
 1/9 A kérdező kommentje:
2009. máj. 25. 10:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Az előző ciklusod 129 napos volt? Az nagyon nagyon sok!

Voltál mostanában dokinál?

Van előző hónapról is görbéd?

Sajnos tényleg nem jó ha csak ilyen kis mozgások vannak a ciklus diagrammodban, ez lehet valami probléma is, vagy csak ebben a hónapban nem volt peteérésed!

Én a te helyedben biztos elmennék dokihoz és megmondanám hogy nem vagyok biztos a peteérésemben a hő alapján, és ő UH-al meg tudná állapítani hogy mi a helyzet!

Ha pedig a 13-15 nap környékén mész akkor lehet hogy vissza se rendel UH-ra mert a középidőben látszik a legjobban a peteérés!

remélem segítettem egy kicsit...

2009. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ez az első hónap, hogy mérem a hőt. A 129 napos ciklus azért van, mert babát vártam, de 9. hétben elhalt a terhesség. A missed ab után pedig 2 hónapig nem jött meg. Ez így összesen a 129 nap. Így a missed ab után most próbálkozunk előszőr, és azért kezdtem el mérni a hőmet, mert most nem tudom, hogy hogyan áll be ezek után a ciklusom. És hogy egyáltalán lesz e peteérésem.
2009. máj. 25. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!


Én akkor is csak azt tudom javasolni, hogy a következő mensesed utáni ciklus közepén menj el a dokihoz és beszéld meg vele!

Meg nem ártana egy hormonvizsgálat sem, hogy visszaálltak-e a régi kerékvágásba...

sok sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok, 9 hónapig pocaklakót, majd egy egészséges kisbabát!

2009. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy!!! Köszönöm!

Ha nem áll be változás, mindenképp elmegyek orvoshoz.

2009. máj. 25. 11:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom a babót! :-(


Nekem az előző ciklusom dettó olyan volt, mint a tiéd. Sajnos anovus ciklus volt, nagyon nehezen is akart megjönni.

[link]


Remélem mihamarabb sikerül egy picúr! :-)

2009. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És nálad kiderült, hogy mi okozta azt, hogy ennyit késett? Orvosnál voltál?
2009. máj. 25. 14:56
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, és mitől van anovus ciklus? Ez azt jelenti, hogy a tüsző nem tud megrepedni?

Igaziból én pont akkor éreztem legjobban a szurkálást a petefészekben, meg volt tojásfehérjés folyásom, amikorra utólag a ciklus.hu is behúzta az ovuláció időpontját. Ha nem reped meg, akkor is érezni ilyeneket?

A másik pedig, hogy nekem a hőm alapból is nagyon nehezen emelkedik. Eddigi életemben eddig azt hiszem 2-szer voltam lázas. Ha nagyon beteg voltam, amikor más már hideg fürdőt vett volna, na nekem az szokott lenni a 37-37,1 fokos hőemelkedés. De akkor már úgy érzem, hogy a "halálomon" vagyok.

2009. máj. 25. 15:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Még mindig itt vagyok. :) Ma reggel alig hittem a szememnek. 37 fok volt a hőm. Ez akkor most jelent valamit?
2009. máj. 26. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!