Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várnék a...

Tapasztalatokat várnék a Bromokriptinről! Változtat a hőgörbén? A menstruációs ciklusom, vérzésem marad a régi? Nem variál be a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Savó jön ki mellemből, ha megnyomom, erre kaptam a gyógyszert! A doki nem küldött laborba mert egyértelműen magas a prolaktinom! 3X1-et mondott, de ha erős akkor csak 2X1-et szedjek! Kicsit szédelgek de nem olyan vészes!

Meg azt is mondta ha babás leszek akkor is kell majd szednem egy darabig!y bizonyos mellékhatást, amit most nem árul el akkor menjek vissza... Ez a bizonyos mellékhatás a libidó csökkenés? vagy mi lehet?

Meg azt is mondta ha észlelek eg


2009. máj. 25. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam semmilyen mellékhatása nem volt a gyógyszernek. Azt mondta annak idején a doki, hogy ez a gyógyszer nagyon ütős, így csak óvatosan szabad elkezdeni, hogy hozzászokjon a szervezet! Így én négy napig negyedet, négy napig felet, s csak utána vettem be egy egészet! A menszi nem lett se kevesebb, se több. Kb uakkor jelentkezik, mint kell.

Nálam nem okozott libidó csökkenést ... kívántam előtte is, s most is :)

...

Az utolsó mondatodnak mi a vége?

...

Remélem segítettem valamit!

2009. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsi lemaradt!

hogy ha észlelek egy bizonyos tünetet, amit nem mondott meg hogy mi, akkor menjek vissza!

Jó hogy nem mondta meg hogy mi mert akkor azon agyalnék hogy nálam is jelentkezik-e a mellékhatás, de igy meg azt nem tudom hogy mi lehet az....

2009. máj. 25. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok újra!

Elég furcsa dokid van ...

Nem tudom, mire gondolhatott! Nálam tényleg nem volt semmi mellékhatás!

Szép napot!

2009. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt hét végén kezdtem szedni, így sajnos a hőgörbés kérdésre nem tudom a választ, de nekem is esténként kell csak felet szedni, és nekem azt mondta a doki, hogy ha napközben szedném, néhány napig nagyon rosszul lennék, émelygés, alhasi görcsök, szédelgés, de én nem érzek ezekből semmit. Azért az érdekes egy dolog, hogy nem mondja el a mellékhatást, csak ha már érzed???
2009. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!