Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most voltam UH-n és 2 hetesek...

Most voltam UH-n és 2 hetesek vagyunk. De ma hirtelen görcsölt a hasam és mikor elmentem wc-re véreztem. Ilyen lehet terhesség közben? Vagy elvetélhettem?

Figyelt kérdés
kérlek gyorsan válaszoljatok mert nagyon aggódok mert vártam a babát és nem akarom elveszíteni. egy aggódó anyuka
2009. máj. 25. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez hihetetlenül kicsi terhesség és az, hogy görcsöltél meg véreztél nem jelent jót. Sajnos előző terhességemnél nekem is a dokim még mindent rendben talált kedden(legalábbis úgy tűnt, dehát még csak 5-6 hetes voltam) és másnap reggel görcsre ébredtem. :-( Engem mikor felhívtam a kórházba küldött a sürgősségire (mikor már véreztem is).
2009. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nekem most csak egy kevés vér jött...de azóta nincs semmi vérzés :)

ugyanúgy hányingerem van mint az előtt...most akkor van még baba? nagyon meg vagyok rémülve ez lenne az első baby és már nagyon vártam.

2009. máj. 25. 11:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt kicsi görcsölés és vérzés akkor,amikor meg kellett volna jönnie.Neked nem most kellene esetleg megjönne,mert attól is lehet.Mennyire véreztél?Amúgy mindenképp hivd fel a dokidat,mert mi nem fogjuk tudni megmondani h mi van,és a legfontosabb h próbálj meg nyugodt maradni,bár ezt könnyen irom...:(Szoritok h ne legyen baj!!!!
2009. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2. vok: a hányiger nem jelent semmit,h van e vagy nincs ,azt hormonok okozzák,addig amig a hormon ki nem ürül a szervezetedből,addig simán lehet hányinger,vetélés után,abortusz után is:(
2009. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
már lassan 3 hete kellett volna megjönnie. de voltam nődokinál csinált UH-t és ott volt egy pici. azt mondta a doki korai petezsák észlelhető. elküldött vérvételre...azon ma voltam holnap tudom meg az eredményt. és pénteken kell vissza mennem vizsgálatra...annyira félek. de ha tényleg vetélés...mitől lehetett? semmi olyan megerőltetőt nem csináltam. talán rosszul ültem?
2009. máj. 25. 11:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete kellett volna megjöjjön akkor nem 2 hanem már 6 hetes terhes vagy.Ugyanis az utolsó menstruációtól számolják.Szerintem minnél elöbb menjél dokihoz,bármitől vérezhetsz.
2009. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen,én is azt mondom amit előttem irtak,menj vissza a dokihoz.
2009. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy ide írogatsz, irány a doki. Ha esetleg elment a baba, akkor annak nem te vagy az oka, hanem így kellett lennie, a tünetek meg sajnos tényleg megmaradnak még egy pár napig, amíg ki nem ürül a hcg a szervezetedből. Most azonnal menj el dokihoz, mert lehet, hogy valami magzatmegtartót fog írni, hogy biztos megmaradjon!
2009. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A vetélés nem megerőltetéstől vagy rossz üléstől szokott lenni. Leggyakrabban az okozza, hogy van valami baja a babának, vagy a méhnyálkahártya nem elég vastag, vagy kevés a progeszteron. Itt olvashatsz a lehetséges okokról:

[link]

Egyébként szerintem is irány az orvos. Nem tudjuk, mi az. Lehet, hogy MÉG nem vetélés, és egy kis gyógyszeres támogatással meg lehet tartani a babát.

2009. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!!! Ilyenkor minden perc számít! Remélem, minden OK lesz! Írj, ha hazértél a dokitól!!
2009. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!