Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban kezdtem...

Ebben a hónapban kezdtem szedni a barátcserjét! Mi történhet most velem?

Figyelt kérdés
Fél éve nem jön a babó, ciklusaim rendszeresek szoktak lenni 31 naposak. Mivel mensi előtt két napig szoktam bartnázni, elkezdtem szedni ebben a hónapban a barátcserje kapszulát. Most vagyok a ciklus 14. napján, a hőm leesett és 2 napja tojásfehérjés nyákom van. Lehet, előrébb jött a pém? Szerintetek ha ma este együtt leszünk, összejöhet a babó? Jókor leszünk együtt? Köszi előre is!
2009. máj. 25. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a ciklusban kezdtem a Barátcserje kapszulát szedni. A 13. napon volt a peteérés (hőleesés). Aznap is együtt voltunk, de ezután még kb. 4 napig. 3 nap alatt ment fel a hőm 37 C-ra, a tüsző akkor repedhetett meg.

A progeszteron értéken biztosan javít a barátcserje, de ez nem feltétlenül segíti a teherbeesést, ugyanis sokmindennek érvényesülnie kell még. A megrepedt tüsző termeli a sárgatest hormont (progeszteron), ennek is rendben kell működnie a későbbiekhez.

Ma a 21. napon vagyok de tüszőérés után kb. 2 tizedfokot esett a hőm, fogalmam sincs, hogy mi történhetett, mos viszont újra 37 közelében vagyok.

Jókor akkor vagytok együtt, amikor a hőleesés megtörténik, s a hőm. csúcsot eléred, ezt követően még 2 nap.

2009. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm gyors válaszod! Szerinted az esetleges beágyazódás megkönnyítése érdekében mit tehetek még? Palástfű teát ma elkezdtem inni!
2009. máj. 25. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennél többet jelenleg nem tudsz tenni. Ha indokolt lenne, akkor esetleg progeszteron gyógyszerrel lehet még támogatni a hormonokat, már a ciklus 17. napjától. Sajnos ennyire lehet beleszólni a természet dolgaiba.

első válaszoló

2009. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Picit megnyugtatott a válaszod, nagyon köszönöm! :) Akkor mást nem tehetünk csak várjuk türelmesen mielőbbi babásodásunkat :) Szorítok Neked is! Ha sikerül, írd meg majd, én is megírom itt! Puszi
2009. máj. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!