Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallott valaki a PreMens...

Hallott valaki a PreMens Tablettáról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Segíthet a teherbe esésben?
2012. jan. 11. 21:15
 1/9 Grófházy ***** válasza:

én szedtem is

legalább 3 hónapig szedni kell.Nekem rendszeres lett legalább a ciklusom,így abszolut ki tudtam számolni a peteérést.Az,hogy a baba emiatt sikerült-e azt nemtom,de tény,hogy biztosan tudtam mikor kell aput elkapni :)

Viszont volt olyan is az ismerőseim közt,akinek nem jött be,úgy értem,összezavarta a ciklusát...

én minden esetre jó véleménnyel vagyok róla

és elviselhetőbb volt a mensi,nem voltak görcseim

2012. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 11. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér, én csak azért szedtem, mert nagyon hamar lett mindig pms-em, az első hónapban mikor szedtem baba lett. Mondjuk hála Istennek az csak a harmadik próbálkozós hónap volt, mikor végül sikerült, szóval az összefüggésben nem vagyok biztos, de egy próbát tutira megér. :)


22 hkm

2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Még mi is csak a harmadik hónapnál vagyunk (mármint próbálkozásilag). Eddig úgy állunk, hogy késik a mensim már 10. napja, fáj a mellem, az ébredési hőm 37 fok felett van, és elég ingerlékeny vagyok, na és rengeteget eszek :). A tesztem viszont negatív lett :(!

Úgyhogy legbiztosabb ha meglátogatom a dokimat!

2012. jan. 11. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a premens adott esetben emelheti a hődet!
2012. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem szedem, csak kíváncsiskodok :)!
2012. jan. 11. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
jaaaa értem, úgy viszont nem emeli a hőt! :))
2012. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, összekavarta teljesen...

Viszont az alapján amit leírtál lehet, hogy késöbb volt ovud, szerintem pár nap múlva újra tesztelhetsz, vagy mejn el orvoshoz, ha továbbra is 37 körül marad a hőd.

2012. jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Már van is időpontom a dokihoz, de csak jövő hétre! Ő csak rá jön mi újság odabenn :)!
2012. jan. 12. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!