Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje tablettáról...

A barátcserje tablettáról vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ki meddig szedte? Mennyi idő után esett teherbe? Barnázgatásra szedte e valaki? Ha igen,mennyi idő után múlt el neki?

Szóval bármilyen tapasztalatot szívesen olvasok!

Köszönöm előre is!


2010. ápr. 8. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A GYK tele van barátcserjés kérdésekkel, írd be a keresőbe!


Én 3 hónapig szedtem, mert rövid volt a luteális fázisom. Az első hónapban 9 napos volt, a 2-ban 11-12. napon barnáztam (azelőtt sose volt ilyenem) és a 13-ra megjött, a 3. hónapban babás lettem. Napi 2x1-et szedtem zafír barátcserje kapszulát.

2010. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Premens, napi 3X1, 10 hónapig. Hatása csak a pénztárcámra volt, jóval vékonyabb lett tőle, a barnázás megmaradt, 40 nap helyett 70-80 napra nyújtotta ki a ciklusomat. Persze babám se lett tőle. :( Most metformint szedek, 5 nappal rövidebb lett a ciklusom. :)
2010. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátcserje kapszulát szedtem. De inkább szenvedtem tőle, mint bármi jótékony hatás tüneteit észleltem volna magamon. Az émelyítő, elég komoly gyógynövény tartalmát a gyomrom elég érdekesen dolgozta fel. Kímélőbb változatát megtaláltam a Mastodynon csepp formájában. Ami viszont véletlenül vagy nem, hamar segített a babánk megfoganásában.
2010. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!